Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

В Києві розпочав роботу Міжнародний форум Innovation Market 2017

Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк взяв участь в урочистому відкритті одного з найпотужніших та найцікавіших форумів з розвитку інновацій та технологій Міжнародний форум Innovation Market 2017. Підтримка новаторів, вільнодумців та винахідників – це запорука заможного та безпечного майбутнього. Сьогодні, як ніколи раніше, вітчизняні стартап проекти потребують активної інтеграції у глобальний економічний світ, та відчувають гостру потребу у іноземних та державних інвестиціях. В цьому їм може допомогти наша Установа, яка знаходить кошти для розвитку інноваційного бізнесу.

Перший віце-прем`єр України Степан Кубів та Голова правління Володимир Ставнюк відвідали презентаційний стенд Установи, на якому були представлені найкращі ноу-хау від провідних українських розробників, серед яких був проект безпровідної передачі електроенергії на довгі дистанції, високоактивні нанофлюїди та проект муніципальних мобільних систем енергозабезпечення, на основі вітрової та сонячної енергії. Також Голова правління презентував онлайн-портал подання проектів, завдяки якому будь-хто може подати проект та отримати іноземні інвестиції – швидко, просто і прозоро.

Відвідавши виставкову зону, на якій було презентовано розробки китайських компаній, Міністр економічного розвитку та торгівлі разом з Головою правління Володимир Ставнюк взяли участь у короткому брифінгу, на якому розповіли про перспективи можливостей розвитку інновацій в Україні, та про проекти, які на сьогодні є на стадії активної реалізації.

В інтерв’ю китайському телебаченню, Голова правління заявив: «Ми бачимо позитивні економічні трансформації, які відбуваються завдяки злагодженій та продуктивній роботі Міністерства економічного розвитку та торгівлі, що виступає потужним двигуном національної економіки. Разом з цим наша Установа – є важливою частиною цього двигуна, саме тим драйвером, який каталізує процеси розвитку інноваційного бізнесу та стартап екосистеми.» Разом з цим Голова правління анонсував початок конкурсу на найкращі стартап проекти, які в кінці форуму отримають призовий грант у розмірі 20 000долл.США

[:ua]Підписано Меморандум про співпрацю з бізнес-асоціаціацією “Ми херсонці”[:]
[:ua] II Український Форум Шовкового Шляху розпочав свою роботу[:]