Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Боротьба з кіберзлочинністю – основна тема Global Cyber Security Sammit

   Petya A, Wanna Cry, CopyCat та інші – скільки їх ще буде? З ростом значення ІТ для повсякденного життя, зростає і кількість хакерських атак. Фактично, можна констатувати, що 2017 став початком глобальної кіберепідемії, наслідки якої можуть бути вкрай загрозливими.

   Global Cyber Security Sammit 14-15.06.2017, співорганізатором якого виступила наша Установа – поставив за мету не лише поінформувати та вказати на майбутні загрози, але й попередити їх.

   З виступу Ентоні Блінкена, колишнього заступника дерсекретаря США, радника президента. : “Це (хакерське втручання) – атака на наші цінності і спосіб життя, підвалини демократичного суспільства. Лише одна новина — дезінформація хакерів про те, щоб в результаті удару по Білому Дому постраждав Президент Обама — провалила фондовий ринок на $136 млрд. Наразі основне завдання — знайти ефективні способи і інструменти протистояння подібним кіберзагрозам”

   Разом з тим, Україна – одна із тих держав, ІТ потенціал яких є на високому рівні. Свідчення цьому – велика кількість спеціалістів та висока якість програмних продуктів, що виробляються та умовно експортуються до всіх країн світу.

   “Інвестиції в сферу ІТ, зокрема проектів кібербезпеки – один з найперспективніших та найвигідніших напрямків бізнесу на сьогодні – говорить Голова правління Володимир Ставнюк – Запрошуємо до співпраці розробників та компанії, які просувають ідею безпечного віртуального простору. Ми, в Державній інноваційній фінансово-кредитній установі, зможемо не лише надати адміністративну підтримку вашій ідеї, але знайти необхідні інвестиції. Все, що для цього потрібно- заповнити CV проекту, та надіслати його на пошту project@difku.gov.ua

     

[:ua]В Києві відбувся Україно-Корейський форум[:en]The Ukrainian-Korean Forum was held in Kyiv[:]
[:ua] Підписано Меморандум про співпрацю з Всеукраїнською асоціацією деревообробного обладнання[:en]The Memorandum of Cooperation was signed with the Ukrainian Association of Woodworking Equipment[:]