Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Cпільно з асоціацією Silk Link провели презентацію Державно-приватного партнерства

Державно-приватне партнерство у фінансуванні проектів, із залученням китайських інвестицій та використанням інноваційних вітчизняних розробок – може стати саме тим дієвим механізмом-каталізатором, який надасть поштовху розбудові інвестиційного ринку України.

Cпільно з асоціацією Silk Link провели презентацію ДПП – ефективного та продуктивного інструменту, використання якого має багато переваг як для іноземного інвестора, та і для внутрішнього підприємця; гарантії надійності, ефективності та гнучності – лише невеликий перелік того, на що можуть розраховувати партнери, які виявлять бажання співпрацювати за даною системою.

Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк виступив з вітальним словом та розкрив основні можливості Установи як реального партнера та співінвестора, у енергетичній, промисловій, аграрній та інших сферах бізнесу. При цьому Голова правління розповів про зростання позитивної тенденції бізнес обміну в україно-китайських відносинах, зазначивши, що Китай залишається одним з найбільших стратегічних партнерів України. В рамках заходу, представники Установи виступили з профільними доповідями та розповіли про механізми фінансової участі Держави у процесах інвестування, а також про потенційні перспективи такої співпраці.

“Ми закликаємо інвестувати в Україну і активно користуватися можливостями Державної інноваційної фінансово-кредитної установи. Я вірю, що співінвестування і консорціумна кредітуванння – це саме той ключик, за допомогою якого можуть бути відкритими навіть міцні двері на шляху до процвітання будь-якої компанії. Ми ж, як державна установа, будемо докладати максимум зусиль для розвитку україно-китайських відносин, поглибленню двосторонніх обмінів та співробітництва в різних сферах, та зміцнення взаєморозуміння та дружби між народами наших країн.”, було зазначено у промові.

[:ua]Рівненські новатори отримають можливість фінансової підтримки[:]
[:ua]Відбулось засідання Ради Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України[:]