Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Діалог з провідними українськими стартаперами – запорука створення ефективної екосистеми інновацій в Україні

Голова правління Володимир Ставнюк провів відкриту зустріч з представниками найбільших та найуспішніших стартап проектів України. На зустрічі були презентовані унікальні можливості Державної інноваційної фінансово-кредтної установи, а також обговорено найактуальніші проблеми у питанні підтримки та запуску інноваційного продукту. В ході жвавої дискусії розмовляли про проблеми локалізації, бюрократії та інтелектуального права. Головним об’єктом зустрічі стала попередня презентація державної платформи, метою якої повинні стати навчання та підтримка розробників на ранніх стадіях. Нагадаємо, що створення такої платформи було анонсовано кілька місяців назад, і на сьогодні ведеться активна робота по її реалізації.
Голова правління подякував керівнику Hi Tech Office Ukraine Андрію Бірюкову за організацію круглого столу, а також усім присутнім за участь, та запевнив, що Держава в особі Державної інноваційної фінансово-кредтної установи робитиме все можливе, аби ведення інноваційної роботи в Україні стало простим та вигідним.

[:ua]Зустріч з президентом Європейського економiчного та соцiапьного кoмітету[:]
[:ua]Голова правління Володимир Ставнюк провів зустріч з керівництвом південнокорейської компанії Korea Electric Power Corporation[:]