Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

ДІФКУ ТА ГК «ПРОМГАЗТЕХНОЛОГІЯ» РОЗПОЧАЛИ СПІВПРАЦЮ ПО ПРОЕКТАМ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

Зелена енергетика, зокрема та, яка використовує біомасу в якості основного матеріалу – має всі шанси зробити нашу Державу енергонезалежною. Разом з цим, це – крок назустріч екологічним стандартам Євросоюзу та реальна економія викопних ресурсів.

Продовжуємо знайомити вас з партнерами Установи, на черзі – ГК «Промгазтехнологія», завод по виробництву промислової альтернативної опалювальної техніки якого знаходиться у м. Фастів.

Завод працює в напрямку альтернативної енергетики і зокрема популяризує спалювання на біомасі, зокрема торфу. Власники проекту активно розвивають цей напрямок, утримуючи котельні на цій біомасі, а також свій власний завод по видобуванню торфу . Директор підприємства Воєводкін О.В., в ході екскурсії по заводу, яка була організована для представників Установи, зауважив, що: “В торфі велика перспектива, оскільки видобуток інших джерел відносно не дешевий. Є перспектива, тож є напрямок куди розвиватись. В країні є підтверджені розвідані поклади торфу в значних об’ємах, відповідно це дає можливість знизити енергозалежність нашої країни.”

Під час зустрічі було оглянуто новий водогрійний котельний комплекс UTV ВIO 12.0, потужністю 12 МВт, що працює на пелетах з лушпиння соняшнику. Дана установка дозволяє ефективно, повністю автоматично і, головне, екологічно спалювати лушпиння соняшнику для теплопостачання і виробництва гарячої води. Високоефективна бетонна топка UTV ВIO дозволяє спалювати без втручання персоналу складні види твердого палива, зокрема лушпиння соняшнику, агропелету та торф. А завдяки тому, що даний комплекс оснащений інноваційною фільтруючою системою, показники по пилу відповідають новітньому стандарту EN 7610 і становлять менше (33) 50 мг/м3.

В перспективі співпраця між SFII і ГК «Промгазтехнологія» – будівництво твердопаливних комплексів, що працюють на системних, прогнозованих видах палива: лушпинні соняшнику, торфі, деревині.

«Надійна інфраструктура виробництва, поставок альтернативних джерел палива, а також його екологічне і безпечне спалювання – основа енергетичної незалежності країни» – було зазначено у ході зустрічі.

         

[:ua]Cтартував VIII Міжнародний форум «Дні Українського Бізнесу в Польщі»[:]
[:ua]Підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з China Civil Engineering Construction Corporation[:]