Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

До Установи завітали представники компанії 한국스마트카드 (Korea Smart Card Corporation)

До Державної інноваційної фінансово-кредитної установи завітали представники компанії 한국스마트카드 (Korea Smart Card Corporation) зі своїм унікальним проектом. Вони створили смарт-картки для уніфікованої системи справляння плати за проїзд у загальнонаціональному масштабі, наразі випущено понад 100 млн. карток. Даний проект створений для підвищення якості надання послуг громадського транспорту в контексті реалізації ініціатив щодо зменшення рівня використання особистого автотранспорту задля зменшення забруднення атмосфери. Проект охоплює інтегровану мережу масових перевезень в Сеулі, 15 інших містах Кореї і ряд інших міст за кордоном (мережа включає близько 9000 станцій залізничного транспорту та метро, більше 10 000 автобусів, 10 поромів і понад 170 000 таксі). Щоденно проводиться більш ніж 50 мільйонів транзакцій на загальну суму 19 мільйонів доларів США.

Розробники прилетіли вивчати досвід в Україні, ознайомитися з українськими смарт-технологіями та дізнатися чи можливі шляхи співпраці з нашою країною. Державна інноваційна фінансово-кредитна установа радо прийняла гостей з Азії та організувала цікаві зустрічі: з Комунальним підприємством “Головний інформаційно-обчислювальний центр”, вони розповіли про впровадження смарт-технологій в київському громадському транспорті та НБУ, який презентував програму розвитку фінансового сектору України, напрямом якої є забезпечення подальшого розвитку безготівкових розрахунків, інфраструктури фінансового ринку та оверсайту проект “Cashless economy”, за рахунок розбудови платіжної інфраструктури та поступового зниження частки готівкового обігу на користь безготівкового.

Представники корейської компанії залишилися приємно враженими, а також бажають розпочати активно та плідно співпрацювати разом з нами.

                 

[:ua]Малими кроками до великого успіху![:]
[:ua]Зустріч з Генеральним директором Китайської асоціації з розвитку підприємств за кордоном[:]