Китайська CNBM готова вкласти $ 2 млрд. У енергетичну сферу України

     19 вересня 20cnbm-site16 р. відбулося підписання меморандуму про співпрацю в енергетичній галузі між міністром енергетики і вугільної промисловості України Ігорем Насаликом та головою правління китайської CNBM International Corporation Цзіньсоном Чжаном

     За словами міністра, зусилля сторін будуть спрямовані на розширення сфер реалізації українсько-китайського співробітництва з метою здійснення спільних проектів в енергетичній галузі, вугільної промисловості, а також модернізації енергетичної інфраструктури. Крім цього, CNBM готова інвестувати до $ 2 млрд. У модернізацію електрогенеруючого і електропередавальних обладнання.

     У меморандумі також обумовлено проведення регулярних консультацій, які дозволять обмінюватися інформацією і досвідом перспективного законодавства в енергетичній галузі обох держав.

     Обмін інформацією щодо можливості участі в перспективних проектах на території України і КНР і розвитку науково-технічного потенціалу в рамках інвестиційних проектів також є частиною домовленостей сторін.

     На українському ринку CNBM International Corporation, яка вважається однією з найбільших державних корпорацій Китаю, присутній приблизно 5 років. Основна її спеціалізація – сфера відновлюваної енергетики.

За матеріалами інвестиційного порталу InVenture