Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Голова правління Володимир Ставнюк провів зустріч з керівництвом південнокорейської компанії Korea Electric Power Corporation

Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк провів зустріч разом з керівництвом південнокорейської компанії Korea Electric Power Corporation (KEPCO KPS ), в особі Youngseop Lee і представниками Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Ольгою Буславецта Вікторією Гнатовською. Представники KEPCO – компанії, яка є найбільшим виробником та дистриб’ютором електроенергії в Південній Кореї – висловили бажання взяти участь у розвитку систем Smart Grid в Україні, зокрема у Хмельницькій та Полтавській областях. За підтримки Міністерства та використання унікальних фінансових інструментів Державної інноваційної фінансово-кредитної установи – така співпраця може стати успішно показовою, та ознаменувати початок запровадження «розумних» систем контролю, використання та споживання електроенергії в Україні. Зазначимо, що дана зустріч – є продовженням низки перемовин щодо співпраці з південнокорейськими енергетичними компаніями, що була анонсована на початку 2017 року.
Переконані, що запровадження технології Smart Grid – стане для України логічним кроком на шляху розвитку та процвітання, а події, які передуватимуть цьому – стануть частиною історії нашої Держави.
«Ми, як Установа, місія якої полягає у залученні інвестицій в економіку Держави, підтримували і продовжуємо підтримувати ідею впровадження Smart Grid, оскільки розуміємо стратегічну важливість систем інноваційного розподілу та використання електроенергії. Крок за кроком ми наближаємось до енергонезалежної та процвітаючої країни» – зазначив Володимир Ставнюк.

[:ua]Діалог з провідними українськими стартаперами – запорука створення ефективної екосистеми інновацій в Україні[:]
[:ua]Про цифрову економіку, інновації, та підтримку стартаперів – в інтерв`ю Голови правління[:]