Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

В польському Катовіце розпочався European Economic Congress

Голова правління Володимир Ставнюк взяв участь у European Economic Congress Katowice, Poland, стратегічно важливого для України заходу, мета якого – координація розвитку європейської економіки, а також розширення торгівлі зі стратегічними партнерами.
Українська делегація на чолі з Першим віце-прем’єром Міністром економічного розвитку та торгівлі Степаном Кубівим разом з Надзвичайним і повноважним Послом України в Польщі Андрієм Дещицею та Головою правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимиром Ставнюком зустрілись з високопосадовцями Польщі,та обговорили питання поглиблення українсько-польської економічної співпраці, розвиток міждержавної інфраструктури Україна-Польща та посилення двосторонньої торгівлі з ЄС та Польщею, зокрема.

“Один з можливих інструментів розширення міжрегіональної співпраці Україна-Польща та загалом з ЄС – це Карпатська стратегія. Мова йде про спільну та системну регіональну політику у сфері енергетики, інфраструктури, транспорту та цифрової економіки. Особливо це важливо у прикордонних регіонах, наприклад у напрямку збільшення кількості пропускних пунктів через кордон з Польщею, який є частиною кордону Україна-ЄС”, – наголосив Степан Кубів під час зустрічі.

Наша делегація розповіла численним учасникам конгресу про нові перспективи торгівлі з Україною та вигідні можливості для інвестицій.

[:ua]Голова правління Володимир Ставнюк зустрівся з міністром інвестицій та розвитку Польщі[:]
[:ua]Cтартував VIII Міжнародний форум «Дні Українського Бізнесу в Польщі»[:]