Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

ІІ українсько-китайський економічний форум відбувся у Києві

            Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк взяв участь в ІІ україно-китайському економічному форумі та презентував унікальні можливості Установи, в якості головного спікера розповів про майбутні перспективи україно-китайської інвестиційної співпраці.Головною ціллю форуму було обговорення поточного стану та перспектив подальшого розвитку україно-китайських відносин, а також підписання меморандуму про співпрацю між країнами.

           В рамках заходу були презентовані галузі і проекти у сферах АПК, енергетики, інфраструктури, туризму та інших. У форумі взяли участь 75 представників урядових структур, державних підприємств та компаній Китаю, що зацікавлені в інвестуванні в Україну, створенні спільних підприємств та експорті вітчизняної продукції.

          Відкрив форум і виступив зі своєю промовою перший Президент України Леонід Кравчук, також на відкритті були присутні заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, Посол КНР в Україні Ду Вей, президент ТПП України Геннадій Чижиков, радник Прем’єр-міністра України Валерій П’ятницький, народний депутат України Олександр Домбровський та генеральний секретар Китайської Асоціації з розвитку підприємництва за кордоном Хе Чженьвей.

          Організаторами заходу виступили Китайська асоціація з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA)) та Торгово-промислова палата України.

[:ua]Підписано Меморандум про співпрацю з Dnipro Space Cluster[:]
[:ua]«ВІТЕР І ВОДЕНЬ»: В УКРАЇНІ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ МІЖНАРОДНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФОРУМ[:]