Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Інтерв`ю Володимира Ставнюка журналістам ізраїльського видання Globes

Згідно останньої статистики, ІТ-індустрія є лідером з експорту послуг в Україні, і це дійсно не може не тішити. Минулоріч експорт українських послуг у секторі інформаційно-комунікаційних технологій в цілому склав 1,8 млрд дол., при цьому найбільший попит на вітчизняні аутсорс-послуги спостерігався у країнах Європейського союзу та США ( 37% та 8,5% відповідно).

Однак дуже важливо, аби розробники, відправляючи послуги на експорт, розвивали свої проекти всередині країни, при цьому маючи не лише комфортне середовище для ведення бізнесу, але і підтримку держави. Про це та більше розповів Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установиВолодимир Ставнюк у інтерв`ю журналістам авторитетного ізраїльського видання Globes.

У розгорнутій бесіді з очільником SFII піднімаються не лише питання ІТ аутсорсу України, але й теми створення спільних україно-ізраїльских високотехнологічних компаній, формування інноваційної екосистеми в Україні та запозичення ізраїльского досвіду. Загалом, рекомендовано до читання тим, хто слідкує за останніми трендами у сфері інновацій, стартапів та україно-ізраїльских відносин.

Повний текст інтерв`ю за посиланням:  //en.globes.co.il/…/article-ukraine-offers-lowcost-hi…

[:ua]Розвиток національної спеціалізованої торгової мережі[:en]Development of the national retail specialized network[:]
[:ua]Сьогодні святкуємо завершення “WIPO Summer School”[:]