Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Голови правління Ставнюк В.В зустрівся з керівництвом China Federation of industrial economics

Продуктивно, натхненно та конструктивно – саме так розпочався робочий візит Голови правління Ставнюка В.В.  до Шанхаю, в рамках організації національного стенду на Міжнародній Китайській Імпортній ЕКСПО (China International Import Expo 2018).
Зустріч з керівництвом China Federation of industrial economics – одного з найбільших гравців на ринку промисловості Китаю, що має понад 178 національних членів промислових асоціацій та власну робочу мережу і з 25 місцевих федерацій промислової економіки; – чудовий показник зацікавленості китайського бізнесу та інвесторів до вітчизняних інноваційних проектів.
Презентувавши можливості SFII, очільник Установи запевнив представників Федерації, у тому, що Україна на сьогодні – найкращий вибір не лише як об’єкт для інвестування, але й будівництва промислових об’єктів та індустріальних парків. При цьому, під час зустрічі були визначені спільні точки дотику інтересів, та сплановано наступні кроки щодо реалізації спільних проектів. Так. крок за кроком ми продовжуємо процес залучення іноземних інвестицій, трансферу та обміну інноваційних технологій, а також розвитку вітчизняних новаторських розробок!

[:ua]Розпочата участь SFII в China International Import Expo[:en]Launched SFII participate in China International Import Expo[:]
[:ua]Голова правління Ставнюк В.В. взяв участь у XVIII Міжнародному економічному Форумі[:en]Chairman of the Board Volodymyr Stavniuk participated in the XVIII International Economic Forum[:]