Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Науковці та розробники Львівської політехніки отримають суттєву кредитно-фінансову підтримку від Держави

Завдяки державній підтримці та іноземним інвестиціям, Львівщина може перетворитись на сучасну українську Кремнієву долину.

“Держава повертається на підтримку наших науковців, винахідників. Львівський регіон є базовим регіоном, зокрема такі виші як Національний університет Львівська політехніка та Львівський національний університет ім. Івана Франка. Бюджетом передбачено перші 50 мільйонів гривень на підтримку Фонду розвитку винахідництва і ці кошти використовуватимуть через нашу Установу. Ми хочемо, щоб максимальна кількість науковців залишалась в Україні. Сподіваємось, що після підписання Меморандуму наші науковці отримають додаткову фінансову підтримку, залишатимуться і працюватимуть в Україні”, – зазначив Голова правлінняДержавної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк на підписанні Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво з Головою Львівської ОДА Синюткою Олегом Михайловичем.

У церемонії підписання також взяв участь ректор Львівської Політехніки професор Юрій Бобало, який у вітальному слові зазначив: “Це – знакова подія не лише для Львівщини, але й для нашого Університету. Адже ті інноваційні речі та винаходи, над якими ми працюємо, нарешті отримають надійну державну підтримку, зокрема кредитно-фінансову.”

   

[:ua]Тернопільскі новатори та винахідники зможуть отримати нові фінансові можливості та підтримку Держави[:]
[:ua]Як стартаперу втілити ідеї в життя і хто йому може допомогти на початковому етапі[:en]How can startupper put his ideas into practice and who could help him at the initial stage[:]