Україна продемонструвала унікальний інноваційний потенціал на China International Import Expo 2018

Продовжуємо освітлювати участь Голови правління Ставнюка В.В. в Першій Китайській Міжнародній імпортній виставці (China International Import Expo) в Шанхаї, до якого українська делегація прибула під головуванням Першого Віце-прем’єра Міністра економічного розвитку та торгівлі України Степана Кубіва.

Захід, значення якого важко оцінити в контексті світової торгівлі, – триватиме ще до 10 листопада. Понад 2800 підприємств (в тому числі 500 найсильніших у світі і понад 200 провідних компаній індустрії) і 150 тис. закупівельників, що приїжджають з різних куточків світу, збиратимуться в китайському мегаполісі для участі в безпрецедентно великому торговому заході. Важливість виставки вже встиг оцінити і Голова КНР Сі Цзіньпін, який зазначив, що Китайська міжнародна імпортна ЕКСПО – перша в світі державна виставка, орієнтована на імпорт, саме тому дана ЕКСПО – «великий почин в історії розвитку міжнародної торгівлі».

Зазначимо, що Україна вперше представляє свій Національний стенд, торговий, інвестиційний та туристичний потенціал на події такого глобального значення. Під час відкриття нашого стенду Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів привітав реальні кроки КНР щодо диверсифікації ринків та відкритості. У цьому він вбачає великий потенціал для поглиблення економічної співпраці між нашими країнами. Особливо, якщо враховувати, що Україна є частиною ініціативи побудови економічного поясу «Великого шовкового шляху» та транзитного хабу між Європою та Азію.

Участь SFII в даній виставці відбувається в якості ексклюзивного активного провідника між китайським бізнесом та вітчизняними проектами. Ми переконані, що завдяки ЕКСПО – Україна отримає не лише збільшення торгівельного обігу, але й реалізацію сумісних стратегічних проектів, в тому числі й інноваційних. Адже Китай володіє всіма умовами і можливостями для надання багатосторонньої, відкритої торгово-економічної платформи з метою просування розвитку глобальної торгівлі, та сумісної розробки технологій. Голова правління Установи, проводячи десятки зустрічей з потенційними інвесторами, відзначив щирий інтерес представників міжнародного бізнесу до економіки України, зокрема до інвестиційних об’єктів, в яких Держава, в особі Установи може взяти участь як співінвестор.
Разом з цим керівництвом SFII було приділено увагу науково-технічному розвитку наших країн, зокрема і цифровізації, яка може сприяти індустріальному розвитку, впливати на життя людей, а також надасть ефективну опору для просування стійкого розвитку українській економіці.

Голова правління SFII зустрівся з керівництвом ZTE

Збудувати цифрову країну спільними зусиллями – про таке домовились керівники SFII та всесвітньовідомої корпорації ZTE Corporation, яка є світовим лідером у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій. Зазначимо, що ZTE робить акцент на технологічні інновації як основну цінність компанії, інвестуючи більше 10% річного доходу в НДДКР. Компанія вже встановила сертифіковані R & D центри в США, Канаді, Швеції, та продовжує працювати з більш ніж 30 000 фахівців. Наразі корпорація з Піднебесної розробляє впровадження 5G, Інтернет речей, NFV, SDN , Cloud Computing та ін.  Завдяки даній зустрічі, Україна зможе отримати нові стандарти цифрового розвитку, а також реалізувати нові інноваційні україно-китайські проекти у сфері ІОТ та телекомунікацій.

Розпочата участь SFII в China International Import Expo

Вперед і тільки вперед, Україна стала на крок ближчою до економічного та інноваційного стрибку, представивши свій стенд на CIIE 2018 – події, до якої ми готувались більше півроку!
Голова правління Ставнюк В.В. , у складі офіційної делегації України до Китаю на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном  Кубівим, взяв участь у Міжнародній китайській імпортній виставці (China International Import Expo). Дана виставка – надзвичайно важлива подія у світі глобальної торгівлі та трансферу технологій, в якій беруть участь понад 130 країн та регіонів, більше 80 країн, у т.ч Україна.
В рамках національного стенду, ми спілкуватимемось з інвесторами та представниками великого бізнесу з усього світу, представляючи їм унікальний інноваційний та інвестиційний потенціал за допомогою інтерактивної карти, яка була розроблена в стінах Установи. Сподіваємось, що презентація експортного потенціалу, конструктивне спілкування, умови, які надаються Установою інвесторам, що прагнуть співпраці – стануть вирішальними чинниками на користь України як ділового партнера. 

Голови правління Ставнюк В.В зустрівся з керівництвом China Federation of industrial economics

Продуктивно, натхненно та конструктивно – саме так розпочався робочий візит Голови правління Ставнюка В.В.  до Шанхаю, в рамках організації національного стенду на Міжнародній Китайській Імпортній ЕКСПО (China International Import Expo 2018).
Зустріч з керівництвом China Federation of industrial economics – одного з найбільших гравців на ринку промисловості Китаю, що має понад 178 національних членів промислових асоціацій та власну робочу мережу і з 25 місцевих федерацій промислової економіки; – чудовий показник зацікавленості китайського бізнесу та інвесторів до вітчизняних інноваційних проектів.
Презентувавши можливості SFII, очільник Установи запевнив представників Федерації, у тому, що Україна на сьогодні – найкращий вибір не лише як об’єкт для інвестування, але й будівництва промислових об’єктів та індустріальних парків. При цьому, під час зустрічі були визначені спільні точки дотику інтересів, та сплановано наступні кроки щодо реалізації спільних проектів. Так. крок за кроком ми продовжуємо процес залучення іноземних інвестицій, трансферу та обміну інноваційних технологій, а також розвитку вітчизняних новаторських розробок!

Голова правління Ставнюк В.В. взяв участь у XVIII Міжнародному економічному Форумі

“Львівщина – лідер залучення інвестицій, за період 2017-2018 рр., відкрито 140 робочих підприємств. Львівщина – це епіцентр концентрації талантів, нові історії успіху, де збережена сила і віра для майбутніх поколінь!”- зауважив Перший Віце-Прем’єр Міністр України Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.
Голова правління також, в рамках Форуму, взяв участь у панельній дискусії “Монетарна політика – фінансова база індустріалізації”, під час якої поділився власним баченням перспектив розвитку вітчизняної, зокрема інноваційної, економіки
Під час форуму обговорили ініціативи, реалії та перспективи економічного розвитку нашої держави. Разом з цим ми переконані, що унікальна стратегія співінвестування та консорціумного кредитування SFII може стати важливим елементом прискорення процесів залучення інвестицій у Львівському регіоні. Попереду ще два дні компетентного обговорення важливих переваг і наявних проблем, пов’язаних із конкурентоспроможністю регіону, стратегічним розвитком та економічним зростанням!

Взяли участь у Першому форумі індустріальних парків України

24 жовтня у ТПП України відбувся “Перший форум індустріальних парків України”.

Дякуємо організаторам Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI за запрошення та можливість взяти участь у потужному форумі. Метою даного заходу є комплексний розгляд питань, пов’язаних зі створенням і функціонуванням індустріальних парків в Україні та вироблення концептуальних і практичних рекомендацій щодо забезпечення їх позитивного впливу на стійкий розвиток регіонів. Яна Підлісна, керівник відділу інтелектуальної власності та підтримки винахідництва Д виступала в якості спікера та розповіла про інструменти державної підтримки індустріальних парків. А також зауважила, що Україна – починається з кожного з нас, зміни – починаються з дії, тому не варто гаяти часу. Наші двері завжди відкриті для всіх охочих! Звертайтесь до нас

Продовження SEF 2018 Kyiv

Продовжується 10-й Мiжнародний Форум #SEF2018. Сьогодні розпочалася виставка, на якій знаходиться вся iндустрiя нових енергетичних технологiй пiд одним дахом. Платформа SEF 2018 Kyiv допомагає направляти думки та комунікацію на активний розвиток «зеленої» енергетики в Україні та Східній Європи. Переконані, що невдовзі, завдяки зусиллям роботи установи, «зелена» енергетика швидкими темпами набиратиме ще більшої популярності в Україні!

Взяли участь у SEF 2018 Kyiv

Українці отримають нові інструменти фінансування проектів енергоефективності – про це та більше йшлось у виступі уповноваженого представника Установи Яни Підлісної на SEF 2018 Kyiv – 10*-му Мiжнародному Форумі i Виставці Сталої Енергетики Східної та Центральної Європи. Завдяки механізмам співінвестування та консорціумного кредитування – проекти, покликані збільшити енергоефективність та показники енергозбереження – зможуть отримати шанс на реалізацію вже найближчим часом. Фактично, це означає, що використання інструментарію SFII представниками ОСББ та муніципальними обєктами – зможе зробити Україну енергоефективною та енергонезалежною.
*10-й Форум Сталої Енергетики Центральної та Східної Європи – це головний діловий захід та платформа для ведення бізнесу з розвинутими ринками Європи. Він відбудеться у Києві, і це найбільший захід, присвячений відновлюваним джерелам енергії, енергоефективності та новим енергетичним технологіям в Україні та у всьому регіоні. Це єдиний індустріальний захід в Україні, що входить до планів маркетингу та розвитку бізнесу провідних міжнародних гравців ринку сталої енергетики.

Винахідники стають на крок ближчими до отримання інвестицій

10 жовтня, за ініціативи SFII відбувся Круглий стіл на тему: “Як отримати гроші у Держави, або що необхідно для розвитку середовища, придатного для появи стартапів”. В рамках даного заходу обговорювали проект “Фонд стимулювання винаходів, корисних моделей та промислових зразків”. Голова правління Cтавнюк В.В. розповів про конкурсні засади, які надає Установа на реалізацію стартап-проектів, що знаходяться на seed або preseed стадіях. “Щоб залучити інвестиції для свого проекту, треба лише працювати за прозорими правилами та відповідати розумним вимогам” – зауважив Ставнюк В.В.

По закінченню Круглого столу, відбулося підписання Меморандуму, в якому затвердженні необхідні дії для подальшої співпраці між SFII та HUB 4.0
Дякуємо всім спікерам за цікаві та корисні доповіді, також окрема подяка організатору заходу інноваційному простору HUB 4.0 і співорганізатору Міністерство освіти і науки України.

Представники Установи взяли участь у семінарі, організованого KPMG та Silk Link

Представники SFII взяли участь в семінарі на тему: «Ефективні форми реалізації договорів з українськими державними компаніями», який організувала компанія KPMG Ukraine спільно з Українською асоціацією Шовкового шляху Silk Link.
В рамках семінару обговорювали основні податкові та юридичні проблеми, з якими стикаються китайські компанії при реалізації договорів з українськими державними компаніями.
Представники компанії KPMG розповіли, що в Україні є багато інстанцій і структур, які можуть допомогти китайським компаніям. Китайська торгова асоціація, Торговий радник КНР в Україні, Український дім в Пекіні, та безпосередньо сама ж компанія KPMG. Хочемо зазначити, що SFII також може надати будь-кому з китайських інвесторів кваліфіковану допомогу, щоб вони змогли розпочати свій бізнес в Україні. За детальною інформацією пишіть нам на нашу електронну скриньку office@difku.gov.ua