Відбувся робочий візит голови правління Володимира Cтавнюка до Туреччини

В ході робочої поїздки до Туреччини, Голова правління Володимир Ставнюк ознайомився з сертифікованим виробництвом інноваційних сонячних панелей. Також очільник SFII провів зустріч з керівником компанії Endüstriyel Elektrik* та взяв участь у презентації основних напрямків діяльності компанії. Турецька сторона поділилась власним баченням на рахунок економічних умов, створених державою для діяльності експортоорієнтованого виробництва.

Представники SFII отримали унікальну змогу відвідати та ознайомитися із роботою науково-дослідного підрозділу, фабрики із виробництва устаткування для сектору зернової агропереробки, а також сертифікованої фабрики із виробництва сонячних панелей потужністю понад 200 МВт на рік.

Як результат відвідин, українською та турецькою сторонами було опрацьовано протокол про реалізацію в Україні проектів будівництва сонячних електростанцій.
За результатами робочого візиту було досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю у напрямку реалізації проектів альтернативної енергетики та спільної роботи над будівництвом сонячної електростанції Цей крок надзвичайно важливий з точки зору не лише розвитку інноваційних технологій та запозичення міжнародного досвіду, але з боку розбудови діловий україно-турецьких відносин.

* Endüstriyel Elektrik – крупна турецька компанія, лідер у своїй галузі, удостоєний нагород міжнародного масштабу, зокрема за нові розробки і тестові роботи, маючи при цьому неофіційне звання “найбільшого володара патентів”. Компанія також має нагороди TÜBİTAK, та університету в області технічного розвитку та інноваційних ідей – Тeknokent.

Розвиток національної спеціалізованої торгової мережі

Галузь: Послуги щодо оптової та роздрібної торгівлі

Розташування: Вся територія України

Сума інвестицій: 425 000 000,00 UAH

Термін окупності: 5 років

Ключова інформація: Мережа має повноцінний фундамент для подальшого розвитку: організаційну структуру, кваліфікований і навчений персонал, професійний менеджмент, нормативну базу, розвинену систему обліку, відпрацьовану систему контролю роботи ТО і персоналу, корпоративну культуру, технічне оснащення, великий досвід роботи в сфері роздрібної та оптової торгівлі товарами FNCG, високі комунікації та імідж серед колег і партнерів, великі маркетингові контракти та договори поставок з імпортерами та виробниками, які неможливо здобути на старті. Мережа входить в ТОП 10 мереж України по обсягу продаж та покриттю. Торгова мережа товариства стрімко зростає і сьогодні нараховує 230 торгівельні об’єкти та 6 розподільчих центрів.

Інтерв`ю Володимира Ставнюка журналістам ізраїльського видання Globes

Згідно останньої статистики, ІТ-індустрія є лідером з експорту послуг в Україні, і це дійсно не може не тішити. Минулоріч експорт українських послуг у секторі інформаційно-комунікаційних технологій в цілому склав 1,8 млрд дол., при цьому найбільший попит на вітчизняні аутсорс-послуги спостерігався у країнах Європейського союзу та США ( 37% та 8,5% відповідно).

Однак дуже важливо, аби розробники, відправляючи послуги на експорт, розвивали свої проекти всередині країни, при цьому маючи не лише комфортне середовище для ведення бізнесу, але і підтримку держави. Про це та більше розповів Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установиВолодимир Ставнюк у інтерв`ю журналістам авторитетного ізраїльського видання Globes.

У розгорнутій бесіді з очільником SFII піднімаються не лише питання ІТ аутсорсу України, але й теми створення спільних україно-ізраїльских високотехнологічних компаній, формування інноваційної екосистеми в Україні та запозичення ізраїльского досвіду. Загалом, рекомендовано до читання тим, хто слідкує за останніми трендами у сфері інновацій, стартапів та україно-ізраїльских відносин.

Повний текст інтерв`ю за посиланням:  //en.globes.co.il/…/article-ukraine-offers-lowcost-hi…

Сьогодні святкуємо завершення “WIPO Summer School”

Все тільки починається, і за кожним закінченням чогось – стоїть новий початок, нові звершення та нові перспективи.

Сьогодні святкуємо завершення “WIPO Summer School”, яка була організована Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Державною інноваційною фінансово-кредитна установою, Всесвітньою організацією інтелектуальної власності World Intellectual Property Day, Київським національним університетом імені Тараса ШевченкаНауково-дослідним інститутом інтелектуальної власності.

2 тижні наполегливої праці, дискусій та пізнання нових трендів у сфері інтелектуальної власності були ознаменовані врученням сертифікатів з рук заступника Міністра економічного розитку та торгівлі Михайла Титарчука, який наголосив на важливості практичного застосування знань, і побажав усім присутнім подальших успіхів та професійного зростання.

Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк у свою чергу привітав учасників школи із її завершенням, та зазначив, що підтримка інтелектуального потенціалу завдяки проведення подібних заходів – може привести до значних перетворень всередині інтелектуальної та технологічних екосистем України. Очільник SFII закликав студентів бути послідовними, збагачувати свої знання та розширюйте свій світогляд, а також висловив сподівання, що здобуті знання – ефективно знайдуть застосування вже найближчим часом.

В Ізраїлі відбувся міжнародний бізнес-форум, що поєднав розробників, підприємців та представників державних структур

В рамках робочої поїздки до Ізраїлю, Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк взяв участь у заході, який, без перебільшення має стратегічне значення для україно-ізраїльских відносин, – бізнес-форумі, що поєднав розробників, підприємців та представників державних структур обох країн. Обговорили переваги та перспективи майбутньої угоди про вільну торгівлю, та домовились про спільну роботу над інноваціями та промисловою кооперацією, а також закликали всіх бажаючих скористатись плюсами анонсованих угод;

Також очільник SFII, у делегації на чолі з Першим віце-прем’єром Міністром економічного розвитку та торгівлі Степаном Кубівим взяв безпосередню участь у зустрічі з Міністром економіки та промисловості Ізраїлю Елі Коеном, на якій домовились про збільшення товарообігу між Україною та Ізраїлем, а також про поглиблення кооперації інновацій та високих технологій за участі діяльності Установи.

Вихідні можливості Ізраїлю – країни з передовим досвідом у питаннях розвитку технологій та інновацій, разом з ресурсними та інтелектуальними можливостями України, що помножені на підтримку Держави в особі Державної інноваційної фінансово-кредитної установи – можуть показати неймовірні економічні результати.

 

Нарешті стартувала надихаюча, цікава та надзвичайно актуальна подія – «Summer Schools on Intellectual Property 2018»

Директор Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Valeriy Zhaldak розпочав відкриття Summer School вітальним словом. Volodymyr Stavniuk – Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи зазначив, що нематеріальні активи є фундаментом економіки будь-якої країни. Країна багата тоді – коли вона має свою інтелектуальну власність». У вітальному слові Володимир Ставнюк наголосив, що Державна інноваційна фінансово-кредитна установа спільно з WIPO та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України працюють над запуском експериментального проекту “Фонд стимулювання та підтримки винахідництва”, де концептуально закладено, що на конкурсних засадах буде здійснюватися відбір винаходів, стартапів для комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності, також було зазначено що SFII надаватиме фінансову підтримку, саме грантові кошті на pre-seed та seed періодах стартапів. Володимир Ставнюк подякував представнику WIPO Олександру Шевченко та Орлюк Олені – Директору Науково-дослідного інституту ІВ, НУ Т. Шевченка за активну участь в організації літньої школи! На церемонії відкриття Голова правління SFII привітав студентів Summer School 2018 із початком навчального курсу, побажав усім міцного здоров’я, удачі, наснаги, великих успіхів, нових звершень у навчанні та у роботі! Іти вперед, ніколи не зупинятися на досягнутому, вдосконалювати свої знання, розкривати таланти і втілювати свої мрії у життя! Зауважив, що Україні потрібні перспективні та прогресивні люди! Побажав зібрати чудовий урожай нових знань, корисного досвіду, професійних вмінь та навичок, адже без грунтовних та глибоких знань світової практики реалізації ІВ неможлива! На основі підписання партнерської угоди Літня школа пройде на базі КНУ імені Тараса Шевченка спільно з Державною інноваційною фінансово-кредитню установою (SFII) при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України та спільно з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (WIPO) та Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності.

Повний фотозвіт заходу доступний за посиланням

 

Шановні учасники Літньої школи з інтелектуальної власності!

Нагадуємо Вам, що навчання починається у понеділок 16.07.2018, о 09:00 в аудиторії №204 червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: вул. Володимирська, 60, Київ, 01033.

Для полегшення пошуку маршруту до місця проведення Літньої школи, просимо ознайомитися із розташуванням місця проведення заходу :

Найближчими до місця проведення заходу станціями метро є станції Льва Толстого (синя гілка) та Університет (червона гілка). Найкоротші пішохідні маршрути від станцій метро позначені стрілками. Чекаємо на Вас у понеділок!

Інформація для учасників літньої школи з інтелектуальної власності

Інформація до уваги

Учасники-нерезиденти України, які зареєстровані для участі у Літній школі з інтелектуальної власності, та потребують візової підтримки для в’їзду в Україну, можуть зв’язатися із зазначеного питання за наступними контактними даними:

Віктор Кобець, тел. +38 093 148 26 88, ел. адреса: kobets@difku.gov.ua

Андрій Винничук, тел.+38 093 116 97 47, ел. адреса : vynnychuk@difku.gov.ua