Винахідники стають на крок ближчими до отримання інвестицій

10 жовтня, за ініціативи SFII відбувся Круглий стіл на тему: “Як отримати гроші у Держави, або що необхідно для розвитку середовища, придатного для появи стартапів”. В рамках даного заходу обговорювали проект “Фонд стимулювання винаходів, корисних моделей та промислових зразків”. Голова правління Cтавнюк В.В. розповів про конкурсні засади, які надає Установа на реалізацію стартап-проектів, що знаходяться на seed або preseed стадіях. “Щоб залучити інвестиції для свого проекту, треба лише працювати за прозорими правилами та відповідати розумним вимогам” – зауважив Ставнюк В.В.

По закінченню Круглого столу, відбулося підписання Меморандуму, в якому затвердженні необхідні дії для подальшої співпраці між SFII та HUB 4.0
Дякуємо всім спікерам за цікаві та корисні доповіді, також окрема подяка організатору заходу інноваційному простору HUB 4.0 і співорганізатору Міністерство освіти і науки України.

Представники Установи взяли участь у семінарі, організованого KPMG та Silk Link

Представники SFII взяли участь в семінарі на тему: «Ефективні форми реалізації договорів з українськими державними компаніями», який організувала компанія KPMG Ukraine спільно з Українською асоціацією Шовкового шляху Silk Link.
В рамках семінару обговорювали основні податкові та юридичні проблеми, з якими стикаються китайські компанії при реалізації договорів з українськими державними компаніями.
Представники компанії KPMG розповіли, що в Україні є багато інстанцій і структур, які можуть допомогти китайським компаніям. Китайська торгова асоціація, Торговий радник КНР в Україні, Український дім в Пекіні, та безпосередньо сама ж компанія KPMG. Хочемо зазначити, що SFII також може надати будь-кому з китайських інвесторів кваліфіковану допомогу, щоб вони змогли розпочати свій бізнес в Україні. За детальною інформацією пишіть нам на нашу електронну скриньку office@difku.gov.ua

Важливо! SFII отримає нові інструменти протидії корупційним ризикам

В рамках протидії корупції, наказом Голови правління  було прийнято  Положення про комісію з проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Установи, яке визначатиме загальні засади утворення та діяльності вищевказаної комісії. Дане положення не лише проводить оцінку корупційних ризиків, але й займається розробкою пропозицій щодо їх усунення.

Більш детальна інформація доступна за посиланням.Про затвердження

Космічна галузь – це сфера, яка визначає можливість інноваційного розвитку держави…

     Сьогодні в Державній інноваційній фінансово-кредитній установі відбувся круглий стіл на тему: “Актуальні проблеми інноваційного розвитку української космічної галузі”. У засіданні круглого столу брали участь  Володимир Ставнюк – Голова правління Державної Інноваційної фінансово-кредитної установиІрина Никорак – директор Української асоціації Шовкового шляху Silk LinkЯна Підлісна – керівник відділу інтелектуальної власності та підтримки винахідництва, Oлеся Mатвейчук – директор ТОВ HUB 4.0, Євген Рокитський – Голова правління Dnipro Space Cluster, Надія Васильєва – директор ГО “Інститут цифрової трансформації”, Любомир Сабадош – представник Народного Депутата України Андрія Тетерука.

     По закінченню засідання, відбулося підписання протоколу, в якому затверджені необхідні дії для подальшого вирішення актуальних проблем інноваційного розвитку української космічної галузі. Ми переконані, що наша держава, володіє повним циклом розробки, випробувань, запуску та експлуатації космічних засобів, а також отримання та обробки інформації, адже ми посідаємо високі місця в рейтингах космічного потенціалу, кількості пусків, залучені в основні міжнародні організації, які приймають рішення у сфері космосу. Космічна галузь – це сфера, яка визначає можливість інноваційного розвитку держави, а отже і нашого майбутнього!

Продовжуємо освітлювати робочий візит Голови правління Володимира Ставнюка до Сеулу

http://difku.gov.ua/wp-content/uploads/GICC11.jpg     Продовжуємо освітлювати робочий візит Голови правління Володимира Ставнюка до Сеулу, де він взяв безпосередню участь у одному з найбільш значимих бізнес заходів на профільну тематику – GICC 2018. День другий був повністю присвячений перемовинам з керівництвом провідних південнокорейських компаній та корпорацій, зокрема таких гігантів як 포스코(POSCO)DEWOO GROUP현대자동차그룹 : Hyundai. Мова, передусім, йшла про можливості залучення фінансових та технологічних інвестицій до українського ринку та фінансових моделей їх залучення. Відзначимо, що зустрічі носили перш за все практичний та конструктивний характер, внаслідок чого мають всі шанси бути продовженими у реалізації конкретних проектів.

   Ми висловлюємо вдячність усім сторонам, які взяли участь у організації візиту української делегації до Кореї, зокрема державному секретареві Міністерства інфраструктури України Андрію Галущаку за підтримку за титанічно проведену роботу.

                                   

Презентація унікальних можливостей Установи на міжнародній конференції «GICC 2018» в Сеулі

   Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк представив унікальні можливості Установи та економічний потенціал найкращих інноваційних проектів України на міжнародній конференції «GICC 2018», Сеул, Корея – найбільшому бізнес-заході у азійському регіоні, який традиційно збирає кращих спікерів світу у сфері новітніх технологій, інфраструктури та будівництва.

   Зазначимо, що організатором даного заходу є Міністерство земельних ресурсів, інфраструктури та транспорту Південної Кореї, а участь у ньому українських представників може розцінюватись як визнання нашої Держави як одного з найбільш важливих стейкхолдерів у профільній темі. Важливість даної події підкреслює і велика кількість представників – в перший день конференції участь взяли понад 1500 учасників з 250 південнокорейських компаній та шести мультивекторних організацій розвитку, включаючи Азіатський банк розвитку (АБР), Азіатський інфраструктурний інвестиційний банк (AIIB), Африканський банк розвитку (AfDB), а також близько 147 високопоставлених можновладців  усього світу

   У своєму виступі Голова правління не лише презентував функціонал Установи, але й закликав інвестувати в Україну, запевнивши усіх присутніх у тому, що на сьогодні наша Держава є одним з найкращих ринків для розвитку інвестиційних та інноваційних проектів.

   Зазначимо також, що під час перебування Голови правління з робочим візитом у Кореї, заплановано підписання Меморандуму про співпрацю з International Contractors Association of Korea – єдиною в Кореї напівдержавною організацією, яка офіційно представляє інтереси корейських компаній у всіх питаннях, пов’язаних з забудовою та розвитком закордоном. ICAK також готує маркетингові стратегії для компаній-членів, для того, аби знайти відповідні можливості для будівництва заводів, а також поширює стратегію через комп’ютерну мережу з використанням інформаційних технологій.

   Переконані, що участь у заході представників України зможе не лише презентувати потужний інноваційний потенціал українських розробників у сфері альтернативної енергетики, інфраструктури та інших галузей, але й дозволить відкрити нові можливості для співпраці між корейськими підрядниками, потенційними інвесторами та зарубіжними компаніями

      

Підписано Меморандуму про співпрацю, з Державним концерном “Укроборонпром”

Ринок нових технологій потребує нових рішень у всіх сферах людської діяльності. В зв`язку з цим постає потреба тісної співпраці між усіма стейкхолдерами, які зацікавлені як у розбудові економіки України, так і захисту країни в цілому.

Сьогодні відбулось підписання Меморандуму про свіпрацю, в якій взяли участь Генеральний директор концерну Державний концерн “Укроборонпром” Павло Букін та Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк. Підписання даного документу має стати відправною точкою плідної співпраці та обміну інформації у площині розбудови інноваційної системи, та визначення наявних інноваційних можливостей, проектів та стартапів в Україні з метою підтримки нових ідей в науці та освіті України; підтримки українського винахідництва та патентування; надання рівних можливостей та доступу до інформації та інвестицій українським науковцям, організаціям, освітнім закладам та бізнесу; впровадження та реалізація локальних проектів, як інноваційного простору для усіх зацікавлених.

Бізнес форум “Інструменти фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу” відбувся в Тернополі

        Децентралізація та розвиток інноваційної економіки – ці теми стали одними з ключових на Бізнес форумі “Інструменти фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу”, Державну інноваційну фінансово-кредитну установу на якому представила Яна Підлісна керівник відділу підтримки інноваційних проектів. Захід, організований Тернопільською ОДА, став одним з найбільш яскравих подій у бізнес світі Тернопільщини та Західної України. Уповноважений представник ДІФКУ передала найщиріші вітання від Голови правління Установи Володимира Ставнюка та розповіла про фінансові інструменти підтримки інноваційного бізнесу в регіоні. Разом з цим, вона зазначила, що лише використання інновацій у виробництві та просуванні товару – може забезпечити достатній рівень зростання місцевої економіки та інвестиційної привабливості.

 

Україна стала ще на один крок ближче до Європи в контексті створення спільного економічного та інвестиційного середовища

В складі урядової делегації, очолюваної першим віце-прем’єр-міністром України -Міністром економічного розвитку та торгівлі України Степаном Кубівим разом з Головою правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установа Володимиром Ставнюком взяли участь в Економічному форумі Forum Ekonomiczne / Economic Forum, що відбувся в польському місті Криниця-Здруй.

Економічний форум у Криниці – найбільша конференція в Центральній та Східній Європі, яка має для України надзвичайну стратегічну цінність та є визначальною для подальшого розвитку вітчизняної економіки. Щорічно Форум збирає понад 4000 гостей. Це політичні, економічні та соціальні лідери з усіх куточків світу, гості прибувають з більш ніж 60 країн Європи, Азії та Америки.

Володимир Ставнюк, як один з ключових учасників панельної дискусії, взяв участь у обговоренні питання української трансформації. Після 2014 року Україна встановила курс на Євроінтеграцію та висловила своє прагнення щодо проведення реформ, спрямованих на перетворення країни. Під час обговорення підводилися підсумки досягнень України, а також визначалися із стратегічними завданнями, які необхідно зробити, аби прискорити наш прорив. Володимир Ставнюк зауважив, що інновації є одним із ключових факторів досягнення економічного прориву, а також запевнив усіх присутніх, що лише вони можуть трансформувати нашу країну у якісно нового бізнес гравця в глобальному економічному сьогоденні.

Доповідачі, які брали участь у панельній дискусії:

Богуміла Бердиховська, редактор квартальника “Wiez”, Польща.

Боерта Чела, заступник директора представництва ПРООН в Україні.

Ганне Северінсен, член парламенту Данії (1984-2007), менеджер проекту, Датський Гельсінський комітет з прав людини, Данія.

             

Міжнародний форум альтернативної енергетики та охорони довкілля, Global Green HUB Korea, розпочався у Сеулі

Представник Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Сергій Кравець презентував можливості Установи в контексті міжнародної фінансової та інвестиційної співпраці, а також зустрівся з колегами із провідних корейських і міжнародних компаній та наукових інститутів, які поділились своїм досвідом у напрямку створення та застосування передових технологій, спрямованих на охорону навколишнього середовища. На заході були присутні понад 100 запрошених іноземних представників державних структур та приватних компаній з усіх куточків світу