В Києві розпочав роботу Міжнародний форум Innovation Market 2017

Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк взяв участь в урочистому відкритті одного з найпотужніших та найцікавіших форумів з розвитку інновацій та технологій Міжнародний форум Innovation Market 2017. Підтримка новаторів, вільнодумців та винахідників – це запорука заможного та безпечного майбутнього. Сьогодні, як ніколи раніше, вітчизняні стартап проекти потребують активної інтеграції у глобальний економічний світ, та відчувають гостру потребу у іноземних та державних інвестиціях. В цьому їм може допомогти наша Установа, яка знаходить кошти для розвитку інноваційного бізнесу.

Перший віце-прем`єр України Степан Кубів та Голова правління Володимир Ставнюк відвідали презентаційний стенд Установи, на якому були представлені найкращі ноу-хау від провідних українських розробників, серед яких був проект безпровідної передачі електроенергії на довгі дистанції, високоактивні нанофлюїди та проект муніципальних мобільних систем енергозабезпечення, на основі вітрової та сонячної енергії. Також Голова правління презентував онлайн-портал подання проектів, завдяки якому будь-хто може подати проект та отримати іноземні інвестиції – швидко, просто і прозоро.

Відвідавши виставкову зону, на якій було презентовано розробки китайських компаній, Міністр економічного розвитку та торгівлі разом з Головою правління Володимир Ставнюк взяли участь у короткому брифінгу, на якому розповіли про перспективи можливостей розвитку інновацій в Україні, та про проекти, які на сьогодні є на стадії активної реалізації.

В інтерв’ю китайському телебаченню, Голова правління заявив: «Ми бачимо позитивні економічні трансформації, які відбуваються завдяки злагодженій та продуктивній роботі Міністерства економічного розвитку та торгівлі, що виступає потужним двигуном національної економіки. Разом з цим наша Установа – є важливою частиною цього двигуна, саме тим драйвером, який каталізує процеси розвитку інноваційного бізнесу та стартап екосистеми.» Разом з цим Голова правління анонсував початок конкурсу на найкращі стартап проекти, які в кінці форуму отримають призовий грант у розмірі 20 000долл.США

II Український Форум Шовкового Шляху розпочав свою роботу

Командою SFII приймаємо участь в одному з найяскравих та наймастабніших заходів бізнес-світу України II Український Форум Шовкового Шляху. Налаштовані рішуче, настрій завзятий, готові презентувати вітчизняні проекти перед керівниками провідних компаній з Піднебесної. Україна неодмінно має стати стратегічною ланкою Шовкового шляху, що поєднає Європу та Китай.

Традиційно тепла зустріч учасників Ukrainian Silk Road Forum 2017

   В рамках співпраці між Державною інноваційною фінансово-кредитною установою в особі Голови правління Володимира Ставнюка та NGO “Silk Link” в особі Iryna Nykorak, зустріли пані Wu Bixiu – Генерального секретара Альянсу* міст Шовкового шляху, яка в оточенні високопосадовців з КНР, прибула на проведення II Українського Форуму Шовкового Шляху.

 Ще одним високоповажним гостем став Давид Саканелідзе – виконавчий директор грузинського державного інвестиційного фонду Partnership Found. Фонд, представлений ним – передбачає можливість дольових інвестицій, та оперує більш як 1,4млрд долл. капіталом. Переконані, що участь Давида Саканелідзе стане важливим кроком в розбудові партнерських відносин не лише між Китаєм та Україною, але в контексті міжнародної економічної взаємодії.

Керівник секретаріату Установи Яна Підлісна тепло привітала шановних гостей традиційно, як і водиться в Україні, хлібом та сіллю.

   Нагадаємо, за участі Голови правління Володимира Ставнюка, 16 листопада 2017 розпочнеться один з найбільших та найяскравіших заходів у сфері інвестиційного співробітництва в україно-китайській геоплощині Ukrainian Silk Road Forum 2017. Дана подія збере провідних топ-спікерів, серед яких будуть колишні та діючі президенти, міністри, та інші високоповажні гості як з України, так і інших країн світу.
*Створення Альянсу міст «Шовковий шлях» було ініційоване китайськими та міжнародними громадськими діячами. Він був офіційно створений в Гонконзі в 2014 році, з метою заохочення співробітництва в різних областях між містами, розташованими вздовж маршруту «Один пояс один шлях», шляхом мобілізації, організації та координації внутрішніх і зовнішніх соціальних ресурсів. Міста і люди, що залучені до реалізації цієї ініціативи сприятимуть досягнення нових висот спільного розвитку та процвітання.

         

Підписано Меморандум про співпрацю з громадською організацією @Silk Link

   

   Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк та директор громадської організації @Silk Link Iryna Nykorak підписали Меморандум про співпрацю. Зустріч пройшла в рамках підготовки до @Ukraine Silk Road Forum 2017 – заходу, який ставить за мету перетворення України в важливий транспортно-логістичний хаб, фінансово-діловий і торгово-економічний центр Східної Європи та Балтійсько-Чорноморського регіону згідно проекту “Один пояс, один шлях”. Разом з цим, Silk Road Forum –обіцяє стати одним з наймасштабніших заходів, який об`єднає інвесторів, розробників та урядовців з України та Китаю. Під час зустрічі також обговорили можливість підтримки вітчизняних розробників, чиї проекти знаходяться у Банку проектів Установи, а також подальші сумісні плани розвитку.

Презентація можливостей Установи на XVII Міжнародному економічному форумі

Презентація можливостей Державної інноваційної фінансово-кредитної установи на XVII Міжнародному економічному форумі керівником секретаріату Яна Підлісна

Підписано Меморандум про співпрацю з Вінницьким національним технічним університетом

   Голова правління Володимир Ставнюк​ підписав Меморандум про співпрацю між Державною інноваційною фінансово-кредитною установою та Вінницьким національним технічним університетом щодо спільної діяльності в рамках реалізації статапів, інноваційних та інвестиційних проектів, а також співпраці в екосистемі щодо реалізації стартапів, інновацій на базі Установи.

   Даний захід пройшов в в стінах ВНТУ, та став черговим кроком розбудови екосистеми розвитку, фінансування та реалізації вітчизняних стартапів в рамках співпраці Державної інноваційної фінансово-кредитної установи та школи Sikorsky Challenge. Володимир Ставнюк також презентував унікальні можливості Установи в контексті інвестицій інноваційних стартап проектів та запевнив присутніх у успішності формули Держава-Інновації-Інвестор.

   Учасниками заходу також стали представники органів місцевого самоврядування та представники бізнесу, а також талановита молодь, інноватори, молоді науковці та представники наукових шкіл не лише Вінничини, але й інших регіонів України.

Підписано Меморандум про співпрацю з Ukrainian communication group

   Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк та директор Ukrainian communication group Екатерина Рябко підписали Меморандум про співпрацю. Дана компанія є засновником Alternative Energy Week – Тиждень альтернативної енергетики і, без перебільшення, справжніми поборниками ідеї розвитку відновлюваної енергетики в Украіні. Розвиток енергетики ВДЕ та інноваційний розвиток традиційно йдуть нога в ногу, і ми раді мати в числі своїх партнерів та однодумців таку організацію як “Українська комунікаційна група”. Щиро дякуємо за підтримку, переконані, що спільними зусиллями ми зможемо вивести “зелену енергетику” на якісно новий рівень.

                     

Створено першу в Україні інноваційну екосистему Sikorsky Challenge

“Зараз перед нами стоїть завдання створити інноваційну екосистему при «КПІ», – глава правління Володимир Ставнюк – Чому це важливо? Наприклад, у Кракові при Ягеллонському університеті існує технологічний парк (та ж екосистема), який забезпечує роботою 150 тисяч осіб. Правда, Польща інвестує в свої стартапи 4 мільярди євро щорічно. На жаль, сьогодні Україна не може робити великі фінансові вливання в інноваційний розвиток. Але ми пропонуємо альтернативу – механізм підтримки зарубіжних інвесторів.

Україна вшановує своїх захисників!

Сьогодні День захисника України.

Ми безмежно дякуємо військовим, волонтерам, лікарям і всім-всім, хто невтомно боронить Україну від ворога. Дякуємо за мирне небо над головою. За ваші мужність і героїзм.

Ви гордо несете звання захисників. Ви відстоюєте майбутнє України, а ми робимо все, щоб вонo було якнайкращим.

Ми пам’ятаємо про Bас кожного дня. Тримайтеся!

SEF-2017 KYIV – 9-та Міжнародна Конференція та Виставка Новітньої Енергетики

   Сьогодні розпочалася 9-та Міжнародна Конференція та Виставка Сталої Енергетики SEF-2017 KYIV, яка присвячена новітнім енергетичним технологіям, відновлюваним джерелам енергії та енергоефективності.
Голова правління Володимир Ставнюк у своєму вітальному слові зазначив про необхідність вирішення стратегічно важливих питань, пов’язаних із здійсненням заходів щодо економії енергоресурсів та диверсифікації джерел їх постачання, модернізації енергетичної інфраструктури, підвищення енергоефективності і залучення нових інвестицій у галузь, а Державна інноваційна фінансово-кредитна установа готова бути стратегічним фінансовим інструментом в реалізації інноваційних та інвестиційних проектів в сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності.