Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Оголошено конкурс високотехнологічних стартапів!

В рамках POLISH – UKRAINIAN HIGH-TECH HUB спільно із Міністерством розвитку Республіки Польща, Програмою польської допомоги «Polish Aid» та Польським агентством з інвестицій і торгівлі (PAIH) оголошено конкурс високотехнологічних стартапів.

Головною метою конкурсу є встановлення зв’язку між польськими венчурними компаніями, фондами стартового капіталу та бізнес-янголами із передовими стартапами та проектами із усієї України.

Ми запрошуємо Вас встановити особисті стосунки із високотехнологічними лідерами обох країн, збільшити передачу ноу-хау, налагодити зв’язок з партнерами галузі та сприяти залученню інвестицій у кращі стартапи.

Широкий спектр інженерно-бізнесових проектів в сфері цифрових технологій, штучного інтелекту, безпеки та біологічних наук будуть представлені під час українсько-польської конференції  в м. Київ 8 грудня 2017 року.

Детальна інформація про захід знаходиться за посиланням

Якщо ви маєте високотехнологічний стартап і плануєте особисто зустрітися з провідними польськими інвесторами та співпрацювати з ними над новими можливостями, реєструйтесь за наступним посиланням

Використайте свій шанс на успіх!

[:ua]SEF-2017 KYIV - 9-та Міжнародна Конференція та Виставка Новітньої Енергетики[:]
[:ua]Стів Возняк провів нараду з питань розвитку і модернізації інноваційного сегменту економіки України[:]