Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Підписано Меморандум про співпрацю з Вінницьким національним технічним університетом

   Голова правління Володимир Ставнюк​ підписав Меморандум про співпрацю між Державною інноваційною фінансово-кредитною установою та Вінницьким національним технічним університетом щодо спільної діяльності в рамках реалізації статапів, інноваційних та інвестиційних проектів, а також співпраці в екосистемі щодо реалізації стартапів, інновацій на базі Установи.

   Даний захід пройшов в в стінах ВНТУ, та став черговим кроком розбудови екосистеми розвитку, фінансування та реалізації вітчизняних стартапів в рамках співпраці Державної інноваційної фінансово-кредитної установи та школи Sikorsky Challenge. Володимир Ставнюк також презентував унікальні можливості Установи в контексті інвестицій інноваційних стартап проектів та запевнив присутніх у успішності формули Держава-Інновації-Інвестор.

   Учасниками заходу також стали представники органів місцевого самоврядування та представники бізнесу, а також талановита молодь, інноватори, молоді науковці та представники наукових шкіл не лише Вінничини, але й інших регіонів України.

[:ua]Презентація можливостей Установи на XVII Міжнародному економічному форумі[:]
[:ua]Підписано Меморандум про співпрацю з Ukrainian communication group[:]