Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Підписано Меморандуму про співпрацю з NDI Foundation

    

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа та NDI Foundation спільно розвиватимуть інноваційні проекти.

   Про це та більше йшлося на підписанні Меморандуму про співпрацю, в якому взяли участь Голова правління Установи Володимир Ставнюк та Президент фундації Olga Krupskaya .
В рамках даної співпраці створення інфраструктури для розвитку технологічних підприємств та інноваційних проектів, які поступатимуть від NDI Foundation – отримають можливість інвестиційного фінансування від провідних фондів світового рівня. Разом з цим участь Держави у реалізації таких проектів буде забезпечуватись за допомогою унікального механізму співінвестування, що передбачений статутом ДІФКУ. Така формула вже показала свою ефективність у співпраці з багатьма іншими організаціями, діяльність яких лежить у площині інноваційних розробок.

   «Об’єднуючись навколо спільного бачення того, якою має бути Україна в технологічному та інноваційному сенсі – ми переконані, що дана співпраця стане прогресивною та вигідною для нашої науки та бізнесу» – відзначив Володимир Ставнюк.

[:ua] Підписано Меморандум про співпрацю з Всеукраїнською асоціацією деревообробного обладнання[:en]The Memorandum of Cooperation was signed with the Ukrainian Association of Woodworking Equipment[:]
[:ua]В Києві відбувся міжнародний ФОРУМ Digital Ukraine[:en]Digital Ukraine Forum was held in Kyiv[:]