Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

«ВІТЕР І ВОДЕНЬ»: В УКРАЇНІ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ МІЖНАРОДНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФОРУМ

17 травня у Києві відбувся Енергетичний форум «Вітер і ВОДЕНЬ», організований Андрієм Конеченковим – Українська вітроенергетична асоціація – і Олександром Рєпкіним – Енергетична асоціація «Українська Воднева Рада». Представники Державної інноваційної фінансово-кредитної установи взяли участь у форумі та презентували можливості Установи в контексті залучення інвестицій у “зелені” проекти.

Протягом форуму обговорювалися питання пов’язані з інвестиційною привабливістю сектора відновлюваної енергетики України та реалізацію вітроенергетичних проектів в умовах нового законодавства. Також на форумі відбулась презентація технології з виробництва і використання водню, як безмежного джерела енергії та презентація успішних вітроенергетичних проектів і світовий досвід реалізації водневих енергетичних рішень.

Вперше в країні обговорювалися питання можливості поєднання потужної вітрової енергії і необмеженого потенціалу енергії водню для забезпечення збалансованого розвитку енергетичного комплексу України та переходу до сучасної безвуглецевої економіки.

У роботі Форуму взяли участь понад 350 делегатів з 16 країн світу: представники інвестиційних компаній, виробники вітроенергетичного обладнання, водневого транспорту, систем зберігання і транспортування водневої енергії, представники міжнародних водневоенергетичних організацій, національні та міжнародні девелопери проектів, банкіри, юристи.

Форум буде щорічний, і в наступному році очікується презентація досягнень водневої енергетики.

   

[:ua]ІІ українсько-китайський економічний форум відбувся у Києві[:]
[:ua]З ДНЕМ ВИШИВАНКИ[:]