Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Презентація можливостей Установи в рамках заходу Israeli Ukrainian Innovation Expo 2018

зраїль – країна з унікальним досвідом впровадження та використання інновацій. Україна – в свою чергу має непересічний інтелектуальний та технічний потенціал, використання якого може зробити нашу Державу провідним технологічним гравцем. Нагадаємо, в період 17-20 березня відбулась урядова поїздка до Ізраїлю Голови правління Володимир Ставнюк у складі української делегації разом з заступником Міністра економічного розвитку та торгівлі Mikhail Titarchuk, заступницею Міністра фінансів України Oksana Markarova

В рамках участі Голови правління  Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимира Ставнюка у заході Israeli Ukrainian Innovation Expo 2018, на якому було презентовано можливості Установи в контексті розвитку спільних інноваційних проектів, Україна в особі Державної інноваційної фінансово-кредитної установи провела рекордну кількість зустрічей з найрейтинговішими інноваційними компаніями Ізраїлю, ставши свого роду першопрохідцем у сфері розбудови україно-ізраїльських відносин. Це – важливий історичний крок в напрямку створення спільної інноваційної екосистеми, розвиток якої може бути вигідний як Ізраїлю, так і Україні та Європі в цілому.

Голова правління взяв участь у зустрічі з представниками освітнього центру « LAHAV» в особі Udi Aharoni, для вивчення процесу підготовки Execute Management (Top Management) державних та приватних структур, для розвитку та управління інноваціями та інвестиціями в державному або приватному секторі. За результатами зустрічі підписано Меморандум про співпрацю, який передбачає можливість безкоштовного навчання для вітчизняних спеціалістів у вищевказаному освітньому центрі. Очільник Установи високо оцінив рівень проведення зустрічі, і подякував присутнім за її організацію.

Українською стороною було проведена зустріч в нано-центрі найпотужнішого освітнього ВИШу Ізраїлю – Тель-Авівського Університету, на якій обговорили вивчення систем створення технологій стартапів в різних сферах (хімії, фізики, біології, кібернетики).
Голова правління взяв участь у зустрічі з представниками компанії Natalihealthcare נטלי שירותי רפואה, на якій керівник компанії Nimrod Altman ознайомив з системою роботи інноваційних цифрових медичних центрів та колл-центрів для пошуку можливостей співпраці в рамках проекту «Нове життя». В ході розмови,Володимир Ставнюк подякував за запрошення та запевнив, що співпраця з «Natalihealthcare» – стратегічно важливий крок у формуванні нової інноваційної медицини в Україні.

В рамках офіційної зустрічі в «Центрі Миру і інновацій Шимона Переса» ознайомилися з методами побудови та розвитку інноваційної та інвестиційної систем держав на прикладі Ізраїлю та інших країн та обміну досвідом.

Зустріч Голови правління з представниками інноваційного центру лікарні Тель-А-Шомер «Шиба», в особі заступника директора Eyal Zimlichman – стала логічним продовженням розвитку питання організації цифрової медицини в Україні. Подякувавши за запрошення, Володимир Ставнюк зазначив, що досвід Ізраїлю у побудові інноваційної медичної системи – може стати матрицею створення такої системи і в Україні.

Надзвичайно важливою та продуктивною стала зустріч з представниками компанії CBA&NTC – Eyal Sternberg та Ernst & Young, на якій відбулось обговорення нового типу економіки та ролі криптовалют, а також побудови спільної системи виведення українських компаній на ICO. За результатами зустрічі підписано Меморандум про співпрацю між Установою та компанією Ernst&Young.

Завершальним заходом у перебуванні української делегації в Ізраїлі стала зустріч з представниками інноваційної агенції та агенції з інвестицій при Міністерстві економіки Ізраїлю, в особі @Eyal Eliezer, темою якої став обмін досвідом з аналогічними агенціями в Україні.

Голова правління від імені Державної інноваційної фінансово-кредитної установи подякував всім представникам приймаючих сторін, та заначив, що співпраця між Україною та Ізраїлем, завдяки активізації та зусиллям отримає якісно новий виток розвитку, результати якого ми зможемо побачити вже зовсім скоро. Особливу подяку Володимир Ставнюк висловив Голові наглядової ради Chamber of Commerce Israel – Ukraine Evgeny Shulgin, та СЕО Владу Черкасскому, Уповноваженому Послу України Генадію Надоленко за теплий прийом в Ізраїлі та високий рівень організації заходів, а також окрему вдячність за підтримку та сприяння Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, очолюваного Першим Віце-Прем’єром Степаном Кубівим

[:ua]Як стартаперу втілити ідеї в життя і хто йому може допомогти на початковому етапі[:en]How can startupper put his ideas into practice and who could help him at the initial stage[:]
[:ua]«Новітні технології – майбутнє україно-ізраїльських економічних відносин»[:]