Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАБІР ДО МІЖНАРОДНОЇ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Нагадуємо, що з 16 по 27 – липня 2018 року у Києві відбудеться Міжнародна літня школа з інтелектуальної власності – двотижневий курс інтенсивного навчання за програмою Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ). Місією школи є надання можливості всім зацікавленим поглибити свої знання у сфері інтелектуальної власності (ІВ), дати їй оцінку як інструменту економічного, соціального, культурного й технологічного розвитку, показати роль ВОІВ в глобальному адмініструванні ІВ. Співорганізаторами Літньої школи з ІВ в Україні є Академія ВОІВ спільно з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності Національної академії правових наук України.

«Літня школа» призначена для осіб, які цікавляться питаннями інтелектуальної власності, аспірантів, молодих фахівців з будь-якої галузі навчання або дисципліни. Це інтенсивне навчання за програмою, розробленою ВОІВ, яка охоплює базові аспекти інтелектуальної власності.

Програма складається з лекцій відомих фахівців ВОІВ та зовнішніх експертів у галузі ІВ, а також тематичних досліджень та групових обговорень з обраних тем. Мовою навчання в літній школі є англійська, що дозволяє запросити у якості викладачів як вітчизняних фахівців, так і провідних міжнародних експертів. Також це надає можливість брати участь у заході студентам з різних куточків світу.

Для української літньої школи ВОІВ розроблено унікальну освітню програму з усіх аспектів інтелектуальної власності. Випускники літньої школи отримають нові знання в галузі інтелектуальної власності, сертифікат міжнародного зразка.

Загальна інформація про захід:

 • Розташування: Київ
 • Мова: Англійська
 • Адміністратор курсу: summerschool.ukraine@wipo.int
 • Термін реєстрації: 16 травня 2018 – 06 липня 2018
 • Термін оплати курсу: 20 червня 2018 – 06 липня 2018
 • Термін проведення курсу: 16 липня 2018 – 27 липня 2018

Документи, які необхідні  для онлайн-реєстрації:

 • Мотиваційний лист для “Summerschool”
 • Біографія
 • Ідентифікаційний документ (паспорт або національний ідентифікаційний номер)

Кількість охочих навчатися в Україні дуже велика й значно перевищує кількість місць. Тому на етапі подання заявок Академією ВОІВ здійснюється відбір. Заявки прийматимуться до 6 липня, після чого учасникам обов’язково повідомлять про результати конкурсу.

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСТІ У ЛІТНІЙ ШКОЛІ ВІДБУВАЄТЬСЯ на веб-ресурсах ВОІВ за посиланням:

//welc.wipo.int/acc/index.jsf?page=wssCatalog.xhtml&lang=en&cc=WSSUA#plus_WSSUA

 

Навчання у Міжнародній літній школі інтелектуальної власності  передбачає сплату реєстраційного збору:

 • Студенти з країн, що розвиваються: USD 50
 • Професіонали з країн, що розвиваються: USD 100
 • Студенти з розвинутих країн: USD 100
 • Професіонали з розвинутих країн: USD 200

 

Сплата реєстраційного збору за навчання у літній школі учасниками-резидентами України здійснюється в національній валюті за офіційним курсом Національного банку України на дату сплати.*

У разі, якщо Ви є резидентом України, і бажаєте здійснити сплату реєстраційного збору, будь-ласка, використовуйте наступні реквізити:

ОТРИМУВАЧ:   Державна інноваційна фінансово-кредитна установа

КОД ЄДРПОУ: 00041467

АДРЕСА: Україна, 01054, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 65-Б

Розрахунковий рахунок: 2650540792 в АБ «Укргазбанк»

МФО: 320478

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: сплата реєстраційного збору від (П.І.Б. учасника) згідно з Партнерською угодою від 24.05.2018, в т.ч. ПДВ.

ВАЖЛИВО!  У разі, якщо Ви не є резидентом України, і бажаєте здійснити сплату реєстраційного збору, будь-ласка, використовуйте реквізити для оплати, вказані  за посиланням

{посилання на цю ж новину англійською мовою}

Контактна особа ДІФКУ, відповідальна за консультації щодо питань участі та реєстрації    +38 044 354-04-73

*- Будь-які додаткові витрати, пов’язані зі сплатою реєстраційного збору несе платник реєстраційного збору.

[:ua]Інформація для учасників літньої школи з інтелектуальної власності[:en]For your attention WIPO summer school on intellectual property[:]
[:ua]Рівненські новатори отримають можливість фінансової підтримки[:]