Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Результати офіційного робочого візиту Голови правління Володимира Ставнюка до Пекіну

   Отже, ми продовжуємо опрацьовувати результати офіційного робочого візиту Голови правління Володимира Ставнюка до Пекіну, яка відбулась 13-15 травня в складі урядової делегації під головуванням Першого віце-прем`єр міністра, Mіністра економічного розвитку та торгівлі України Степана Кубіва

   Стратегічну важливість даного заходу складно переоцінити, адже як зазначив Степан Кубів: «Ключовою запорукою успішної торгівлі між Азією та Європою є участь України в ініціативі глави КНР (Один пояс – один шлях). Транспортний вузол на шляху Азії та Європи, що визнаний першими особами Китаю, – дозволить нам розширити, прискорити уніфікувати, а також мінімізувати витрати на транспортні послуги.»

   Нагадаємо, ініціатива «Один пояс – один шлях» передбачає інтенсивний розвиток економічної взаємодії між Україною та Китаєм. Відзначимо, що даний проект – є одним з найбільш амбітних та перспективних з точки зору можливостей, та має на меті об`єднати ринки економіки Європи та Азії. Завдяки ньому, в недалекій перспективі наша Держава зможе отримати не лише нові ринки для своєї продукції, але й мільярдні інвестиції на розвиток внутрішніх інноваційних та інфраструктурних проектів.
Перші кроки налагодження співпраці були здійснені у сфері розвитку інфраструктури, логістики та енергетики.

   Голова правління Володимир Ставнюк взяв участь у робочій зустрічі Silk Road Fund – інвестиційним фондом китайського уряду, метою якого є сприяння інвестицій в країнах Євразії. Інвестиційна філософія Silk Road Fund – фінансові рішення, які лежать в площині законів ринку, міжнародного досвіду та високих професійних стандартів. Представники фонду високо оцінили бажання Міністерства економічного розвитку і торгівлі України вести спільну діяльність у сфері реалізації інфраструктурних проектів, і запевнили, що ініціатива, яку проявили українські гості – є взаємовигідною. За результатами зустрічі, разом з представниками Київської Ради, домовились про початок підготовки роботи над транспортними проектами в Києві.

   Була проведена зустріч з представниками China Eurasian Economic Cooperation Fund – місією якого є поглиблення економічної співпраці в рамках проекту «Один пояс – один шлях» та взаємодії між Китаєм і країнами Євразії.
Представники фонду висловили зацікавленість в питаннях інвестування українських проектів, а також запевнили присутніх у важливості тих можливостей, які надають механізми співпраці з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою.

   Голова правління також взяв участь у робочих засіданнях з першими особами ведучих китайських компаній ZTE та Huawei. В рамках зустрічі було обговорено можливості інвестування в українські ІТ проекти та обмін напрацьованими розробками. Представники компаній висловили впевненість у тому, що співпраця з Установою стане гарним прикладом для інших китайських компаній, та стане причиною інтенсивного розвитку цифрового сектору України.
«Китайські інвестори – є нашими ключовими партнерами, співпраця з якими , без сумніву, стане потужнім імпульсом розбудови інноваційної економіки нашої Держави. Ми переконані, що на поняття – економічний тигр – не існує монополії, і ми, своєю активною діяльністю найближчим часом це доведемо.» – зазначив Голова правління

Фотогалерея заходу:

[:ua]В Україні може з`явитись перша україно-корейська платформа з розвитку стартапів[:en]The first Ukrainian-Korean platform of development for startups can appear in Ukraine[:]
[:ua]Підписано Меморандум про співпрацю з Торгово-промисловою палатою України[:en]The Memorandum of Cooperation was signed with the Ukrainian Chamber of Commerce and Industry[:]