Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Рівненські новатори отримають можливість фінансової підтримки

Держава надає нові можливості для розвитку інноваційної діяльності підприємств різної форми власності, а також фінансову грантову підтримку винаходів України, нагадаємо, що 20 червня 2018 року була прийнята Постанова №500 КМУ для підтримки винахідників Міністерство економічного розвитку і торгівлі України через Установу реалізує експериментальний проект Фонду підтримки та стимулювання винахідництва, в рамках якого на конкурсній основі будуть обиратися стартапи для надання грантових коштів. Про фінансові інструменти для інвестиційного та інноваційного розвитку, розповів Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк для представників малого та середнього бізнесу, ІТ-сектору та промислових підприємств Рівненщини.

«Завданням Установи є залучення іноземних та вітчизняних інвестицій для фінансування бізнесу України. Через електронний портал подачі проектів що розміщений на офіційній сторінці Установи можна подати свою заявку на фінансування інноваційного та інвестиційного проекту. Отриману інформацію про проект опрацьовуємо, сегментуємо та надаємо на розгляд міжнародним партнерам та інвесторам. Установа спільно з інвестором вкладає кошти у реалізацію конкретного проекту», – зазначив Володимир Ставнюк.

Ще один напрямок роботи ДІФКУ – підтримка винахідників. Держава готова підтримувати – стартапи.

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко зазначив, що нині суттєво зросли можливості підтримки суб’єктів господарювання з боку Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Мінекономрозвитку.

«Сьогодні Держава акцентує увагу на інноваціях які сприяють розвитку промисловості та економіки України в цілому. Існуючі фінансові інструменти Державної інноваційної фінансово-кредитної установи – це хороші можливості для підприємств області, малого та середнього бізнесу для створення нових перспективних позицій», – відзначив керівник області.

        

[:ua]ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАБІР ДО МІЖНАРОДНОЇ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ[:en]Continues to enroll in the Summer School of Intellectual Property[:]
[:ua]Cпільно з асоціацією Silk Link провели презентацію Державно-приватного партнерства[:]