Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Розпочата участь SFII в China International Import Expo

Вперед і тільки вперед, Україна стала на крок ближчою до економічного та інноваційного стрибку, представивши свій стенд на CIIE 2018 – події, до якої ми готувались більше півроку!
Голова правління Ставнюк В.В. , у складі офіційної делегації України до Китаю на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном  Кубівим, взяв участь у Міжнародній китайській імпортній виставці (China International Import Expo). Дана виставка – надзвичайно важлива подія у світі глобальної торгівлі та трансферу технологій, в якій беруть участь понад 130 країн та регіонів, більше 80 країн, у т.ч Україна.
В рамках національного стенду, ми спілкуватимемось з інвесторами та представниками великого бізнесу з усього світу, представляючи їм унікальний інноваційний та інвестиційний потенціал за допомогою інтерактивної карти, яка була розроблена в стінах Установи. Сподіваємось, що презентація експортного потенціалу, конструктивне спілкування, умови, які надаються Установою інвесторам, що прагнуть співпраці – стануть вирішальними чинниками на користь України як ділового партнера. 

[:ua]Голова правління SFII зустрівся з керівництвом ZTE[:en]Chairman of the board of the SFII met with the management of ZTE[:]
[:ua]Голови правління Ставнюк В.В зустрівся з керівництвом China Federation of industrial economics [:en]Meeting with the leadership of the China Federation of Industrial Economics[:]