Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Розпочався наймасштабніший у регіоні галузевий бізнес-захід, присвячений індустрії сонячної енергетики

Розпочався наймасштабніший у регіоні галузевий бізнес-захід, присвячений індустрії сонячної енергетики – Cisolar «Міжнародна Конференція та Виставка Сонячної Енергетики в Центральній та Східній Європі». Протягом останніх семи років захід збирає зацікавлені сторони, інтереси яких пов’язані з проектами сонячної енергетики.

В рамках заходу відбулася практична конференція «Сонячна енергетика для домогосподарства», на якій Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк презентував унікальні можливості Установи та розповів про: «Збільшення частки місцевої складової у проектах сонячної енергетики для отримання підвищення зеленого тарифу». Зауважив, що можна отримати додатковий плюс до зеленого тарифу в розмірі до 10%, якщо при виробництві сонячних панелей буде використовуватися вітчизняна складова.

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України готова брати участь у цьому проекті, якщо є зацікавлені інвестори, запрошуємо для створення так званої вітчизняної складової нашої сонячної енергетики.

[:ua]Питання якості вітчизняних доріг – особливо гостро постає весною, коли кожен водій пам`ятає – їхати потрібно обережно[:]
[:ua]В рамках підготовки до Alternative Energy Day, відбувся бізнес - сніданок[:]