Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Сьогодні святкуємо завершення “WIPO Summer School”

Все тільки починається, і за кожним закінченням чогось – стоїть новий початок, нові звершення та нові перспективи.

Сьогодні святкуємо завершення “WIPO Summer School”, яка була організована Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Державною інноваційною фінансово-кредитна установою, Всесвітньою організацією інтелектуальної власності World Intellectual Property Day, Київським національним університетом імені Тараса ШевченкаНауково-дослідним інститутом інтелектуальної власності.

2 тижні наполегливої праці, дискусій та пізнання нових трендів у сфері інтелектуальної власності були ознаменовані врученням сертифікатів з рук заступника Міністра економічного розитку та торгівлі Михайла Титарчука, який наголосив на важливості практичного застосування знань, і побажав усім присутнім подальших успіхів та професійного зростання.

Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк у свою чергу привітав учасників школи із її завершенням, та зазначив, що підтримка інтелектуального потенціалу завдяки проведення подібних заходів – може привести до значних перетворень всередині інтелектуальної та технологічних екосистем України. Очільник SFII закликав студентів бути послідовними, збагачувати свої знання та розширюйте свій світогляд, а також висловив сподівання, що здобуті знання – ефективно знайдуть застосування вже найближчим часом.

[:ua]Інтерв`ю Володимира Ставнюка журналістам ізраїльського видання Globes[:]
[:ua]В Ізраїлі відбувся міжнародний бізнес-форум, що поєднав розробників, підприємців та представників державних структур[:]