Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Традиційно тепла зустріч учасників Ukrainian Silk Road Forum 2017

   В рамках співпраці між Державною інноваційною фінансово-кредитною установою в особі Голови правління Володимира Ставнюка та NGO “Silk Link” в особі Iryna Nykorak, зустріли пані Wu Bixiu – Генерального секретара Альянсу* міст Шовкового шляху, яка в оточенні високопосадовців з КНР, прибула на проведення II Українського Форуму Шовкового Шляху.

 Ще одним високоповажним гостем став Давид Саканелідзе – виконавчий директор грузинського державного інвестиційного фонду Partnership Found. Фонд, представлений ним – передбачає можливість дольових інвестицій, та оперує більш як 1,4млрд долл. капіталом. Переконані, що участь Давида Саканелідзе стане важливим кроком в розбудові партнерських відносин не лише між Китаєм та Україною, але в контексті міжнародної економічної взаємодії.

Керівник секретаріату Установи Яна Підлісна тепло привітала шановних гостей традиційно, як і водиться в Україні, хлібом та сіллю.

   Нагадаємо, за участі Голови правління Володимира Ставнюка, 16 листопада 2017 розпочнеться один з найбільших та найяскравіших заходів у сфері інвестиційного співробітництва в україно-китайській геоплощині Ukrainian Silk Road Forum 2017. Дана подія збере провідних топ-спікерів, серед яких будуть колишні та діючі президенти, міністри, та інші високоповажні гості як з України, так і інших країн світу.
*Створення Альянсу міст «Шовковий шлях» було ініційоване китайськими та міжнародними громадськими діячами. Він був офіційно створений в Гонконзі в 2014 році, з метою заохочення співробітництва в різних областях між містами, розташованими вздовж маршруту «Один пояс один шлях», шляхом мобілізації, організації та координації внутрішніх і зовнішніх соціальних ресурсів. Міста і люди, що залучені до реалізації цієї ініціативи сприятимуть досягнення нових висот спільного розвитку та процвітання.

         

[:ua] II Український Форум Шовкового Шляху розпочав свою роботу[:]
[:ua]Підписано Меморандум про співпрацю з громадською організацією @Silk Link[:]