Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

У людства не має майбутнього без космосу…

                Cьогодні відбувся надзвичайно актуальний та довгоочікуваний захід, який ініціювала Державна інноваційна фінансово-кредитна установа спільно з Dnipro Space Cluster. Ми підняли тему: «Майбутнє української космічної галузі: вирішення проблем завдяки використанню інновацій». На Круглому столі були присутні: Володимир Ставнюк, Голова правління ДІФКУ, Васильєва Надія, директор ГО “Інститут Цифрової Трансформації”, Рокитський Євген, Голова правління Дніпровський космічний кластер, Ірина Никорак, директор Української асоціації Шовкового шляху Silk Link, Валерий Омельченко, Народний депутат України, голова Комітету з інформатизації та інформаційних технологій ВРУ, Член колегії Державного космічного агентства України HUB 4.0.

             Під час заходу було презентовано ринок інновацій у авіакосмічній галузі та продемонстровано цілі створення кластеру, а саме: “Залучення інвестицій в сферу космічної промисловості”, DTI “Цифрова Трансформація Економіки України шляхом розбудови міжгалузевих кластерів”, “Удосконалення правової бази для розвитку інноваційного потенціалу української космічної галузі”, також на засіданні організаторами, партнерами та експертами були розглянуті варіанти рішень та змін, які стимулюватимуть розвиток інновацій в недержавній частині космічного сектору.
У людства не має майбутнього без космосу, тому ми прагнемо залучати інвестиції для реалізації проектів в космічній сфері! На нас чекають великі справи!

[:ua]Міжнародний форум альтернативної енергетики та охорони довкілля, Global Green HUB Korea, розпочався у Сеулі[:]
[:ua]Безпаперова торгівля в Україні - головний перспективний напрямок розвитку української економіки та суспільства[:]