Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Україна продемонструвала унікальний інноваційний потенціал на China International Import Expo 2018

Продовжуємо освітлювати участь Голови правління Ставнюка В.В. в Першій Китайській Міжнародній імпортній виставці (China International Import Expo) в Шанхаї, до якого українська делегація прибула під головуванням Першого Віце-прем’єра Міністра економічного розвитку та торгівлі України Степана Кубіва.

Захід, значення якого важко оцінити в контексті світової торгівлі, – триватиме ще до 10 листопада. Понад 2800 підприємств (в тому числі 500 найсильніших у світі і понад 200 провідних компаній індустрії) і 150 тис. закупівельників, що приїжджають з різних куточків світу, збиратимуться в китайському мегаполісі для участі в безпрецедентно великому торговому заході. Важливість виставки вже встиг оцінити і Голова КНР Сі Цзіньпін, який зазначив, що Китайська міжнародна імпортна ЕКСПО – перша в світі державна виставка, орієнтована на імпорт, саме тому дана ЕКСПО – «великий почин в історії розвитку міжнародної торгівлі».

Зазначимо, що Україна вперше представляє свій Національний стенд, торговий, інвестиційний та туристичний потенціал на події такого глобального значення. Під час відкриття нашого стенду Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів привітав реальні кроки КНР щодо диверсифікації ринків та відкритості. У цьому він вбачає великий потенціал для поглиблення економічної співпраці між нашими країнами. Особливо, якщо враховувати, що Україна є частиною ініціативи побудови економічного поясу «Великого шовкового шляху» та транзитного хабу між Європою та Азію.

Участь SFII в даній виставці відбувається в якості ексклюзивного активного провідника між китайським бізнесом та вітчизняними проектами. Ми переконані, що завдяки ЕКСПО – Україна отримає не лише збільшення торгівельного обігу, але й реалізацію сумісних стратегічних проектів, в тому числі й інноваційних. Адже Китай володіє всіма умовами і можливостями для надання багатосторонньої, відкритої торгово-економічної платформи з метою просування розвитку глобальної торгівлі, та сумісної розробки технологій. Голова правління Установи, проводячи десятки зустрічей з потенційними інвесторами, відзначив щирий інтерес представників міжнародного бізнесу до економіки України, зокрема до інвестиційних об’єктів, в яких Держава, в особі Установи може взяти участь як співінвестор.
Разом з цим керівництвом SFII було приділено увагу науково-технічному розвитку наших країн, зокрема і цифровізації, яка може сприяти індустріальному розвитку, впливати на життя людей, а також надасть ефективну опору для просування стійкого розвитку українській економіці.

[:ua]Голова правління SFII зустрівся з керівництвом ZTE[:en]Chairman of the board of the SFII met with the management of ZTE[:]