Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Україна стала ще на один крок ближче до Європи в контексті створення спільного економічного та інвестиційного середовища

В складі урядової делегації, очолюваної першим віце-прем’єр-міністром України -Міністром економічного розвитку та торгівлі України Степаном Кубівим разом з Головою правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установа Володимиром Ставнюком взяли участь в Економічному форумі Forum Ekonomiczne / Economic Forum, що відбувся в польському місті Криниця-Здруй.

Економічний форум у Криниці – найбільша конференція в Центральній та Східній Європі, яка має для України надзвичайну стратегічну цінність та є визначальною для подальшого розвитку вітчизняної економіки. Щорічно Форум збирає понад 4000 гостей. Це політичні, економічні та соціальні лідери з усіх куточків світу, гості прибувають з більш ніж 60 країн Європи, Азії та Америки.

Володимир Ставнюк, як один з ключових учасників панельної дискусії, взяв участь у обговоренні питання української трансформації. Після 2014 року Україна встановила курс на Євроінтеграцію та висловила своє прагнення щодо проведення реформ, спрямованих на перетворення країни. Під час обговорення підводилися підсумки досягнень України, а також визначалися із стратегічними завданнями, які необхідно зробити, аби прискорити наш прорив. Володимир Ставнюк зауважив, що інновації є одним із ключових факторів досягнення економічного прориву, а також запевнив усіх присутніх, що лише вони можуть трансформувати нашу країну у якісно нового бізнес гравця в глобальному економічному сьогоденні.

Доповідачі, які брали участь у панельній дискусії:

Богуміла Бердиховська, редактор квартальника “Wiez”, Польща.

Боерта Чела, заступник директора представництва ПРООН в Україні.

Ганне Северінсен, член парламенту Данії (1984-2007), менеджер проекту, Датський Гельсінський комітет з прав людини, Данія.

             

[:ua]Бізнес форум "Інструменти фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу" відбувся в Тернополі[:]
[:ua]Міжнародний форум альтернативної енергетики та охорони довкілля, Global Green HUB Korea, розпочався у Сеулі[:]