Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Україна та Литва спільними зусиллями мають виробити дієві механізми підтримки інноваційного ІТ продукту…

Україна та Литва спільними зусиллями мають виробити дієві механізми підтримки інноваційного ІТ продукту, функціонал якого буде спрямований на поширення та зміцнення кібербезпеки.
Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк взяв участь у панельній дискусії “УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКОГО ФОРУМУ ІННОВАЦІЙ В ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЯХ ДЛЯ БЕЗПЕКИ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ”, разом з колегами з Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, директором департаменту Aндрієм Демчуком, заступником Міністра енергетики та вугільної промисловості Наталією Бойко, послом Литви Марюсом Януконісом та заступником Голови Державного агенства з енергоефективності та енергозбереження України Костянтином Гура. Головними тезами першої частини зустрічі стало обговорення ефективного використання інвестиційних можливостей Horizon 2020 та Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, передача литовського досвіду у контексті розвитку затребуваного на глобальному ринку ІТ продукту, та пошук ефективних рішень у сфері кібербезпеки. Не обійшлося і без дискусії навколо плана Маршала, який передбачає виділення 50 млрд євро допомоги для заохочення малого та середнього бізнесу в Україні.
У своєму виступі Володимир Ставнюк зазначив, що Українська держава в особі Державної інноваційної фінансово-кредитної установи готова брати активну участь у формуванні потужних механізмів підтримки проектів, розвиток яких зміцнюватиме інформаційну безпеку енергетичного сектору як України, так і Європи.

[:ua]Любих жінок вітаємо з Днем весни![:]
[:ua]Зустріч з керівництвом Центру Науки Тернополя[:]