Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

В Києві пройшла конференція “Підприємництво – Інновації-Регіональний розвиток”

Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк виступив на конференції “Підприємництво – Інновації-Регіональний розвиток” у форматі Keynote. Даний захід, мета якого – підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів – проходить в рамках проекту Polish Aids та зумів зібрати в одному місці таких спікерів як Яна Пєкло – Надзвичайного і Повноважого Посла Польщі в Україні, Єжи Квєціньского – І заступника Міністра розвитку Польщі, Максима Нефьодова – I заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України та Марека Куберскі – Заступника директора Департаменту зовнішньої допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Ця конференція – ще один конструктивний крок назустріч реалізації інвестиційних проектів на місцях та розбудові україно-польских відносин.
“Польский досвід та інвестиції – помножені на підтримку Держави в особі Державної інноваційної фінансово-кредитної установи та інноваційний потенціал України – формула, яка здатна робити якісні зміни в регіонах України. Переконані, що ці зміни ознаменують собою новий період в історії регіональних інвестицій” – зазначив Володимир Ставнюк.

[:ua]Триває підготовка до найбільшого в Україні та Східній Європі бізнес-форуму – Olerom Forum 1[:]
[:ua]ПРЕСС АНОНС Міжнародний бізнес-форум як побудова зовнішнього іміджу України[:en]Press Announcement of the International Business Forum as the formation of the external image of Ukraine.[:]