Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Відбулась зустріч з представниками китайської компанії China Everbright International

   Зустрілись з представником китайської компанії China Everbright International, паном Wang Tianyi та Derec Chen.
Реалізація новітніх технологій та розробок у сфері сміттєпереробки, водоочистки, комплексного використання біомаси – має стати результатом плідної співпраці між компанією Everbright та Установою.
“Ми переконані, що проекти, які стосуються збереження навколишнього середовища – бізнес майбутнього. Механізми співінвестування та консорціумного кредитування, якими оперує Установа – чіткий сигнал з боку Держави у зацікавленості розвитку таких проектів”- наголосив Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк.

*China Everbright International є одним з провідних гравців в галузі охорони навколишнього середовища Китаю і першим бізнес-інтегрованим постачальником екологічних рішень в країні. Компанія має присутність в більш ніж 80 країнах світу, зоврема в Німеччині, Польщі, В’єтнамі та Сінгапурі.

  

[:ua]Візит української делегації до Диспетчерського Центру польської компанії TAURON Polska Energia[:en]The visit of the Ukrainian delegation to the Polish Company’s dispatch center of Tauron Polska Energia[:]
[:ua]Підписано угоду про заохочення та захист інвестицій між Фондом ОПЕК та Україною[:en]The Investment Promotion and Protection Treaty had been signed by OPEC Fund and Ukraine[:]