Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Відбувся робочий візит голови правління Володимира Cтавнюка до Туреччини

В ході робочої поїздки до Туреччини, Голова правління Володимир Ставнюк ознайомився з сертифікованим виробництвом інноваційних сонячних панелей. Також очільник SFII провів зустріч з керівником компанії Endüstriyel Elektrik* та взяв участь у презентації основних напрямків діяльності компанії. Турецька сторона поділилась власним баченням на рахунок економічних умов, створених державою для діяльності експортоорієнтованого виробництва.

Представники SFII отримали унікальну змогу відвідати та ознайомитися із роботою науково-дослідного підрозділу, фабрики із виробництва устаткування для сектору зернової агропереробки, а також сертифікованої фабрики із виробництва сонячних панелей потужністю понад 200 МВт на рік.

Як результат відвідин, українською та турецькою сторонами було опрацьовано протокол про реалізацію в Україні проектів будівництва сонячних електростанцій.
За результатами робочого візиту було досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю у напрямку реалізації проектів альтернативної енергетики та спільної роботи над будівництвом сонячної електростанції Цей крок надзвичайно важливий з точки зору не лише розвитку інноваційних технологій та запозичення міжнародного досвіду, але з боку розбудови діловий україно-турецьких відносин.

* Endüstriyel Elektrik – крупна турецька компанія, лідер у своїй галузі, удостоєний нагород міжнародного масштабу, зокрема за нові розробки і тестові роботи, маючи при цьому неофіційне звання “найбільшого володара патентів”. Компанія також має нагороди TÜBİTAK, та університету в області технічного розвитку та інноваційних ідей – Тeknokent.

[:ua]Безпаперова торгівля в Україні - головний перспективний напрямок розвитку української економіки та суспільства[:]
[:ua]Розвиток національної спеціалізованої торгової мережі[:en]Development of the national retail specialized network[:]