Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Взяли участь у SEF 2018 Kyiv

Українці отримають нові інструменти фінансування проектів енергоефективності – про це та більше йшлось у виступі уповноваженого представника Установи Яни Підлісної на SEF 2018 Kyiv – 10*-му Мiжнародному Форумі i Виставці Сталої Енергетики Східної та Центральної Європи. Завдяки механізмам співінвестування та консорціумного кредитування – проекти, покликані збільшити енергоефективність та показники енергозбереження – зможуть отримати шанс на реалізацію вже найближчим часом. Фактично, це означає, що використання інструментарію SFII представниками ОСББ та муніципальними обєктами – зможе зробити Україну енергоефективною та енергонезалежною.
*10-й Форум Сталої Енергетики Центральної та Східної Європи – це головний діловий захід та платформа для ведення бізнесу з розвинутими ринками Європи. Він відбудеться у Києві, і це найбільший захід, присвячений відновлюваним джерелам енергії, енергоефективності та новим енергетичним технологіям в Україні та у всьому регіоні. Це єдиний індустріальний захід в Україні, що входить до планів маркетингу та розвитку бізнесу провідних міжнародних гравців ринку сталої енергетики.

[:ua]Продовження SEF 2018 Kyiv[:en]Continued SEF 2018 Kyiv[:]
[:ua]Винахідники стають на крок ближчими до отримання інвестицій[:en]The inventors are one step closer to getting the investment[:]