Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Взяли участь у VI Міжнародній Інвестиційній Конференції New Ukraine Investment Conference 2018

               Взяли участь у VI Міжнародній Інвестиційній Конференції New Ukraine Investment Conference 2018, яка проходить в стінах КВЦ Парковый.

        За дорученням Голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимира Ставнюка, керівник відділу підтримки інноваційних проектів Яна Підлісна виступила з key-note speech, а також передала найщиріші вітання від Голови правління, запевнивши присутніх, що наша Установа готова до будь-якого формату партнерства з іноземними інвесторами та інноваційними розробниками.

         Даний захід – унікальна платформа, що забезпечує комунікацію між інвесторами, корпораціями та урядом для обговорення потенційного партнерства, співпраці, а також соціально-економічних проблем держави з метою покращення інвестиційного клімату та створення успішної “Нової України”. Під час проведення панельних дискусій з основними представниками міжнародної та місцевої політичної та бізнес-спільнот – піднімались питання проблеми іміджу України як інвестиційного ринку та впровадження загального бренду країни, як інструменту вирішення подібних проблем.

               Захід був ознаменований великою кількістю зустрічей представників державного сектору з інвесторами та керівниками найбільших корпорацій України, США, Канади, Ізраїля, країн Центральної та Східної Європи.

[:ua]З ДНЕМ ВИШИВАНКИ[:]
[:ua]Голова правління Володимир Ставнюк зустрівся з міністром інвестицій та розвитку Польщі[:]