Ми інвестуємо
в Україну

Our Blog

Запрошуємо на перший щорічний Глобальний Саміт з Кібербезпеки 2017 (GCS17)

   Світ майбутнього. Яким він буде? Чи буде він наповнений електрокарами та авіатаксі, що керуватимуться автопілотом? Чи будуть звичні роботи виконуватись комп`ютером? Які професії зникнуть і які з`являться? Як здійснюватимуться платежі та банківські операції?

   В одному ми впевнені точно – світ, де більшість процесів будуть опрацьовуватись та контролюватись дистанційно – неодмінно потребуватиме найвищих заходів кібербезпеки. Саме задля цієї мети ми збираємо всіх небайдужих на унікальному заході з ведучими світовими топ-спікерами, яких знає весь світ.
Отже, 14-15 червня, КВЦ Парковий, Global Cybersecurity Summit 2017 – захід, який відкриє нові грані цифрового захисту. Приходьте, і переконайтесь.

[:ua]Тепла зустріч Першого заступника Держсекретаря США Ентоні Блінкена в аеропорту "Бориспіль"[:en]The warm welcome with Antony Blinken, the Fist United States Deputy Secretary of State at the airport “Borispol”[:]
[:ua]Візит української делегації до Диспетчерського Центру польської компанії TAURON Polska Energia[:en]The visit of the Ukrainian delegation to the Polish Company’s dispatch center of Tauron Polska Energia[:]